PDA

Zobacz pełną wersję : Polish Metal Underground Compilation Vol. 1



badi
28-06-2011, 11:33
cala skladanka do zassania (http://www.mediafire.com/?efwcvbrhcp5za0q) - mozna darmowo i legalnie zassac. kilka strzalow na calkiem niezlym poziomie sie znajdzie.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://basoofka.net/files/images/pmuicoversmall.jpg)

01 - Escape From - Oni
02 - Devil's Note - Possessed By Hate
03 - Aggressor - Political Incapacity
04 - Heretique - Rain Of Fire
05 - Diavolopera - Alone
06 - Mass Insanity - Private Apocalypse
07 - RedemptoR - 4th Density
08 - Eden Farewell - January
09 - Mortis Dei - Intoxicated
10 - Pyrophobia - Rise Of The Fire God
11 - Vexatus - NKVD
12 - Morte - Succubus
13 - Maigra - Biological Death Of My Soul
14 - Nihilosaur - No Sun Comes To Rest Me
15 - Lowtide - Through The Rough Sea
16 - Northern Plague - Ishtar Gate's a Ruin
17 - Mastabah - Human Gut
18 - Unborn Suffer - Chains Of Nothingness (Rotten Womb)
19 - Kontagion - [S.O.B.E.R.]
20 - Veal - When Darkness Prevails
21 - Demon Vomit - Anal Nun
22 - Whalesong - Fallout

dobrego \m/

agawytka
28-06-2011, 11:45
Ooo fajnie, dzieki za linka! :) przyda sie nowa nutka w pracy :)

jacoslavgth
28-06-2011, 11:46
rogatego nigdy za wiele ]:)
przydał by sie jakiś wątek dla metaluchów swoja drogą

stock
28-06-2011, 11:53
oj przydałby sie :) Może wypadałoby w końcu takowy załozyć ?

badi
28-06-2011, 12:00
redemptor, whalesong, maigra. w sumie najlepiej jak dla mnie wypadli btw.

agawytka
28-06-2011, 12:00
Ja tez jestem za! :)

badi
28-06-2011, 12:09
forumowych siersciuchow z wawy zapraszam na pilates pod scena na hatebreed dzis.

thorcik
28-06-2011, 12:56
Dzięki, posłucham w pracy dziś. Swoją drogą niektóre nazwy iście srogie są ];o>

jacq
28-06-2011, 13:14
również dziękuję. z tego zestawu znam Escape From. Ciekawe jak reszta 8-)

hubik
28-06-2011, 13:47
O! Jak miło, w domciu ściągnę i w emeptruchę wrzucę. :-)

Le Sir
29-06-2011, 17:24
forumowych siersciuchow z wawy zapraszam na pilates pod scena na hatebreed dzis.

Hatebreed, ehh... szkoda, że do Wsiawy daleko.

emet_b
29-06-2011, 17:35
jest kilka smaczków, z przyjemnością zassssysam.

Badyl81
30-06-2011, 15:03
Dzięki, po pracy zassam i zobaczę cóż to.


Swoją drogą niektóre nazwy iście srogie są ];o>

Dziwnym nie jest. Sroga nazwa to podstawa :D

PS Mój nazwowy faworyt - Demon Vomit - Anal Nun

thorcik
30-06-2011, 15:06
Dziwnym nie jest. Sroga nazwa to podstawa :D

I wokal przez rurę od odkurzacza! ;oD

Badyl81
30-06-2011, 16:29
Brakuje tylko Necrocanibalistic Vomitorium :)

thorcik
30-06-2011, 16:32
Brakuje tylko Necrocanibalistic Vomitorium :)

Ano. I basenu w Suchym Borze ;oP

credka
01-07-2011, 21:18
Noo, smakowite nutki, dzięki!

thorcik
01-07-2011, 21:19
Wraz z pewnym starym rudzielcem uprzyjemniają mi naukę ;o)

edit: Demon Vomit rlz!

U-CUT
01-07-2011, 23:24
I ja zassam
Watek metalowy pewnie,ze by sie przydal.

Tak se mysle slucha ktos death,doom,black metalu?
Za wiele nie widzialem w watku muzycznym dlatego pyatam.

miron19j
01-07-2011, 23:56
Tak se mysle slucha ktos death,doom,black metalu?
Za wiele nie widziałem w wątku muzycznym dlatego pytam.
jak mam nastrój, to sobie zapuszczę coś cięższego. :-)

Badyl81
06-07-2011, 12:17
I ja zassam
Watek metalowy pewnie,ze by sie przydal.

Tak se mysle slucha ktos death,doom,black metalu?
Za wiele nie widzialem w watku muzycznym dlatego pyatam.

Się słucha różnego żelastwa od dłuższego czasu ;) ale jakoś nie jestem ukierunkowany na jeden gatunek.

agawytka
07-07-2011, 13:39
I ja zassam
Watek metalowy pewnie,ze by sie przydal.

Tak se mysle slucha ktos death,doom,black metalu?
Za wiele nie widzialem w watku muzycznym dlatego pyatam.

Ciezko byloby nie sluchac przebywajac w Skandynawii ;)

badi
08-07-2011, 19:28
Tak se mysle slucha ktos death,doom,black metalu?
Za wiele nie widzialem w watku muzycznym dlatego pyatam.

od dzieciaka. w doomie polecam szwedzki ghost. oczarowal mnie pare dni temu - MfEIfdI7J0k btw: maja swietny image.

KaeF
08-07-2011, 21:52
Hahaha:D Stary znajomy i kapela Unborn Suffer. Myślałem, że wieki temu przestali grać.

U-CUT
08-07-2011, 22:09
Ghost znana mi kapela dosc dobrze,ja polecam WINTER ''into darknes'' chlopaki juz nie graja a szkoda.

Skladanke przesluchalem kilkanascie razy.
W dobrym wykonaniu metal,zadnej kapeli wczesniej nie slyszalem.

tomder
06-08-2012, 10:29
A ja polecam bardzo podobny do GHOST , choć więcej tutaj stoner i psychodelic rocka niż w GHOST. A GHOST scenicznie świetnie się prezentuje :)
http://www.youtube.com/watch?v=lxUY3tkRI88&feature=relmfu

GeparD
06-08-2012, 11:35
bedzie cos posluchac dla odmiany... a tak na marginesie... w niedziele ide na Sepulture :D