PDA

Zobacz pełną wersję : Maciej Zembaty



!AGresT
28-06-2011, 00:57
Cyba zostanę etatowym donosicielem złych wiadomości:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zmarl-maciej-zembaty-wybitny-muzyk-i-klasyk-czarne,1,4768269,wiadomosc.html

miron19j
28-06-2011, 01:12
wychowałem się na Jego piosenkach. Szkoda człowieka, cóż, życie.

velaskez
28-06-2011, 05:23
A ja na Rodzinie Poszepszyńskich :(

Yoora
28-06-2011, 06:56
Dzięki Maciejowi poznałem Cohena :(

ASAHI
28-06-2011, 07:36
Szkoda

elanek
28-06-2011, 08:26
Niestety

wilk325
28-06-2011, 08:44
Niestety,
ale samo życie.

fotograf58
28-06-2011, 09:18
no cóż , takie jest życie, wielki żal i gorycz, był kimś dla mojego pokolenia.

Orkaniusz
28-06-2011, 12:20
a nie wiecie czasem, czy można gdzieś posłuchać odcinków Rodziny Poszepszyńskich?

!AGresT
28-06-2011, 13:00
Po 13. cała audycja rozrywkowa w radiowej Trójce będzie poświęcona Zembatemu.

hubik
28-06-2011, 13:50
Smutna wiadomość. A z Jego "winy" sięgnąłem do Cohena. A Poszepszyńscy to sama radość. A dopiero co wznowił swojego bloga... :-(