Zobacz pełną wersję : Maciej Zembaty
Cyba zostanę etatowym donosicielem złych wiadomości:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zmarl-maciej-zembaty-wybitny-muzyk-i-klasyk-czarne,1,4768269,wiadomosc.html
miron19j
28-06-2011, 01:12
wychowałem się na Jego piosenkach. Szkoda człowieka, cóż, życie.
velaskez
28-06-2011, 05:23
A ja na Rodzinie Poszepszyńskich :(
Dzięki Maciejowi poznałem Cohena :(
Niestety,
ale samo życie.
fotograf58
28-06-2011, 09:18
no cóż , takie jest życie, wielki żal i gorycz, był kimś dla mojego pokolenia.
Orkaniusz
28-06-2011, 12:20
a nie wiecie czasem, czy można gdzieś posłuchać odcinków Rodziny Poszepszyńskich?
Po 13. cała audycja rozrywkowa w radiowej Trójce będzie poświęcona Zembatemu.
Smutna wiadomość. A z Jego "winy" sięgnąłem do Cohena. A Poszepszyńscy to sama radość. A dopiero co wznowił swojego bloga... :-(
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.