PDA

Zobacz pełną wersję : Siara zgolił brodę



ongzng
27-06-2011, 14:15
http://www.youtube.com/watch?v=8pPk_iYO77Q&feature=autoplay&list=ULSSTr1r_F-oc&index=19&playnext=2

:(

stock
27-06-2011, 14:20
łooooo fatalnie.
Dla mnie Rewiński to tylko z brodą, podobnie jak Waldorff z wąsikiem czy Kobyliński z brodą czarodzieja :)

Adam Trzcionka
27-06-2011, 14:24
ale siara ;)

sote
27-06-2011, 14:28
"wilkinsonik" i ziuuuuuu...

Tomek Konopka
27-06-2011, 14:29
nieeeeeeee :wink:

!AGresT
27-06-2011, 14:50
Biorąc pod uwagę wygłaszane przez niego publicznie poglądy, oraz ostatnie działania, to zgolenie brody robi, w porównaniu, małe wrażenie...

robin102
27-06-2011, 14:51
katastrofa :(

ongzng
27-06-2011, 15:15
ciekawe ile kasy za to dostał, bo jakoś ni mogę uwierzyć w to że to wszystko za free jest :D

hobbits
27-06-2011, 15:37
Ojej, jak on wygląda!

Co też ludzie są w stanie zrobić dla pieniędzy... ;)

credka
27-06-2011, 15:37
A teraz wszyscy brodaci przed lustro! Nowy trend wyznaczony! :D Pan Siarzewski to nie ten sam Siara normalnie... ;)

NBA
27-06-2011, 15:52
Ojej, jak on wygląda!



Porażka

spongo
27-06-2011, 16:12
Do słynnego Jarka jest teraz podobny ;)

2pompony
27-06-2011, 16:30
Ja rozumiem, że Siara to nie subtelny intelektualista, a i polot czy fantazja to jakby inna branża - ale te scenki jakieś takie straszliwie zgrzebne są i ten humor przyciężkawy, co cud... Przecież nawet tępawego Siarę dało się pokazać dowcipnie; a tu takie kloce bez wdzięku i dowcip lekki jak podkreślenie obuchem...

Ej, aż żal że się tak marnie i w tak kiepskim stylu kończy legenda kiedysiejszego barda i filuta...

freefly
27-06-2011, 16:33
O brwiach zapomniał.:wink:

eskimos
27-06-2011, 16:47
Jaki mosiek :mrgreen:

KS
27-06-2011, 17:22
Ciekawe ile Łilkinsonik zabulił. :D

Łeee... nie wyobrażam sobie Rewińskiego bez brody... na szczęście to odrasta. ;)

Jacek Cygan jak wąsa zgolił, to też Łilkinsonik był? ;)

sprocket
28-06-2011, 01:06
Bo musial zapracowac na swoj ZUS ;)

Greg77
28-06-2011, 05:06
Jak D. niemowlaka......wow!

Sapphiron
28-06-2011, 08:15
Wiecie co... Szkoda że się człowiek tak parszywie sprzedał... Rewiński to zawsze była broda i ciężki dowcip...

Ale to i tak jest pikuś w porównaniu z Mannem i Materną w reklamie jakiegośtam banku...

Marek Urbanowski
28-06-2011, 08:22
ciekawe ile kasy za to dostał, bo jakoś ni mogę uwierzyć w to że to wszystko za free jest :D

Oczywiście, że nie za free, wystarczy obejrzeć kolejny fimik : http://www.youtube.com/watch?v=WDhP6BFqbGU&feature=autoplay&list=ULSSTr1r_F-oc&index=2&playnext=4

Tak na marginesie to oglądając reklamy z udziałem znanych osób (aktorów) można odnieść wrażenie, że wcale nie są tacy dobrzy jak myśleliśmy. Cały ich sukces nie tkwił w nich, a w scenariuszach i przygotowaniach do roli.
Pan Siara-Rewiński jest tego najlepszym przykładem, niestety.

Rafał_Sz
28-06-2011, 08:22
Jak to Siara siarę robił...

wywar
28-06-2011, 08:31
Czekamy teraz na akcje "Siara goli jajka" :D Pieniądz rządzi światem. Powinni mu dopłacić ,żeby zgolił się na "pałę"i na czole strzelił tatuaż "Łilkinson"
Ciekawe kiedy Małysz zgoli wąsy :D

Rafał_Sz
28-06-2011, 08:42
Ciekawe kiedy Małysz zgoli wąsy :D
Małysz sprzedawał swój wizerunek jakoś tak normalnie. Był na topie i to wykorzystał, co według mnie jest całkowicie ok, bo forma mija a żyć z czegoś trzeba.

Natomiast komercjalizacja Siary wywołuje u mnie te same uczucia co promocje w Tesco. Ale to wolny kraj (podobno), nie zarabia jak chce.

wywar
28-06-2011, 08:49
Każda ikona teraz się sprzedaje. Wielki Szu też oddał się temobajlowi.

Rafał_Sz
28-06-2011, 08:53
Każda ikona teraz się sprzedaje. Wielki Szu też oddał się temobajlowi.
Wolę już te ikony oglądać w reklamach (pod warunkiem, że to reklama a nie żenada) niż w debilnych serialach. Cóż, wszystko można kupić, kwestia ceny.

maki
28-06-2011, 09:45
Ale w jakim to jest "guście"???? To jest reklama Wilkinsona? Wilkinson to urządził? co to w ogóle jest?

Marek Urbanowski
28-06-2011, 10:14
Ale w jakim to jest "guście"???? To jest reklama Wilkinsona? Wilkinson to urządził? co to w ogóle jest?

Wszystko zależy do jakiego klienta jest kierowana ta reklama. Dziewczyny Czarka Mończyka też się "sprzedawały" w formie, która dla wielu osób była nie do przyjęcia :)

maki
28-06-2011, 10:29
Ale Wilkinson coś takiego akceptuje? Nie wydaje mi sie. Wilkinson to nie Mończyk

Marek Urbanowski
28-06-2011, 10:55
Ale Wilkinson coś takiego akceptuje? Nie wydaje mi sie. Wilkinson to nie Mończyk

Masz rację Wilkinson to nie Mończyk, ale pozostaje kwestia odbiorcy, którego bawi coś tak mało wyrafinowanego :)

maki
28-06-2011, 11:29
Dobra, żeby sie nie wdawać w dalsze dyskusje: Rewiński zawsze pozostawiał wiele do życzenia, a cały ten materiał to jest jest jedno wielkie G