Zobacz pełną wersję : Nef z D 300S
Witajcie, potrzebny mi jakikolwiek nef z D 300s, celem sprawdzenia czy CS3 da sobie z nim radę, czy przesiadać się trza będzie na 4-kę. Z góry podziękował.
słać na
[email protected]
lukpiecz
26-06-2011, 17:56
ale zdaje się, że to zależy od ACR a ten można upgradować za free :) mam nadzieję, że nie bredzę
ale zdaje się, że to zależy od ACR a ten można upgradować za free :) mam nadzieję, że nie bredzę
można, ale tylko do którejś wersji.
Możesz sobie ściągnąć z: http://wyslijto.pl/plik/khk9oufxic
dzięki wolf, niestety przypuszczenia się sprawdziły
Władca Pixeli
26-06-2011, 19:24
dzięki wolf, niestety przypuszczenia się sprawdziły
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=176812 :mrgreen:
Dj_Direct
28-06-2011, 14:05
Niestety CS3 z najwyzszym mozliwym do uaktualnienia w tej wersji Photoshopa ACRem - nie obsluguje NEFa z D300s.
Z D300 tak, ale z 300s juz nie. Przerabialem :(
Władca Pixeli
29-06-2011, 19:32
Niestety CS3 z najwyzszym mozliwym do uaktualnienia w tej wersji Photoshopa ACRem - nie obsluguje NEFa z D300s.
Z D300 tak, ale z 300s juz nie. Przerabialem :sad:
Zobacz na link w poście 5 a zobaczysz że obsługuje :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.