Zobacz pełną wersję : TVN Style - Jak robić piękne zdjęcia
D_Z_I_A_D_E_K
24-06-2011, 13:33
TVN Style: Niedziela 21:30 (http://tv.onet.pl/20575241,audycja.html)
======================
Wielka Brytania
======================
No i wyjdzie, że wystarczy "Hassel", wypas studio, kilkunastu pomagierów, jakaś "tap madal" i już wiemy "Jak robić piękne zdjęcia?" ;)
Marcin Borkowski
24-06-2011, 13:57
http://vod.onet.pl/jak-robic-piekne-zdjecia,jak-robic-piekne-zdjecia,11955,0,11956,odcinek.html
hydra_nt
24-06-2011, 18:57
No niestety IE leży :
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img69.imageshack.us/img69/7210/onetvod.jpg)
robinhood
24-06-2011, 19:18
Chyba coś nie tak z Twoim komputerem, aż specjalnie odpaliłem IE ;]
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dl.dropbox.com/u/1211620/onet.jpg)
hydra_nt
24-06-2011, 19:47
Chyba tak , na żadnej przeglądarce nie chce się odpalić. Domyślną mam chrome. Ale już wiem , że to problem z Silverlight .
Edit:
pomogła reinstalacja
Stach2008
24-06-2011, 21:21
no i standardowy tekst który czytamy na większości blogów i stron super fotografów: "uwielbiam robić zdjęcia odkąd dostałam od rodziców polaroida (u nas: zenitha, smienę,itd)" ;)
Świetne rady lecą - "a spróbuj obrócić aparat" :)
Redskull
25-06-2011, 07:24
na firefoxie śmiga
A u mnie by smigalo, gdyby nie to, ze ogladac moge tylko na terenie polski:(
Sapphiron
25-06-2011, 08:25
no i standardowy tekst który czytamy na większości blogów i stron super fotografów: "uwielbiam robić zdjęcia odkąd dostałam od rodziców polaroida (u nas: zenitha, smienę,itd)" ;)
To ja nigdy nie będę super foterem bo nie dostałem od rodziców polaroida, smieny czy innego g bo nie stać ich było na to... dopiero w wieku lat 19 kupiłem sobie pierwszy aparat canon3000 z kitem więc nie jestem taki super pro cool i w ogóle :(
Stach2008
25-06-2011, 11:07
To ja nigdy nie będę super foterem bo nie dostałem od rodziców polaroida, smieny czy innego g bo nie stać ich było na to... dopiero w wieku lat 19 kupiłem sobie pierwszy aparat canon3000 z kitem więc nie jestem taki super pro cool i w ogóle :(
współczuje :( ale nie załamuj się z tego powodu
To ja nigdy nie będę super foterem bo nie dostałem od rodziców polaroida, smieny czy innego g bo nie stać ich było na to... dopiero w wieku lat 19 kupiłem sobie pierwszy aparat canon3000 z kitem więc nie jestem taki super pro cool i w ogóle :(
Na Smienę było stać każdego. Tydzień zbierania truskawek lub wiśni w wakacje.:wink: Trzeba było wysłać ojca.:lol:
D_Z_I_A_D_E_K
25-06-2011, 12:42
IE 9 śmiga ładnie
Boryszuk
25-06-2011, 13:12
A u mnie by smigalo, gdyby nie to, ze ogladac moge tylko na terenie polski:(
Same here.
Ktoś ma to w jakimś znośnym formacie do ściągnięcia?
ThomasVoland
25-06-2011, 13:53
Dla użytkowników Opery - rozszerzenie (https://addons.opera.com/addons/extensions/details/vodonetpl/1.0/?display=pl).
ale po co Wy to chcecie ogladac?
wczoraj przez przypadek na to trafilem... uczyli robic "piekne zdjecia slubne"
i robili je... malpiszonami... ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.