PDA

Zobacz pełną wersję : chwalę się...



jacoslavgth
21-06-2011, 18:10
wszyscy sie chwala to ja też

dzieś o godziinie 13.57 zostałem ojcem - Ivo 4,5 kg i 63 cm :)
jest tak duży że pójdzie odrazu do I klasy :)

jacek.gold
21-06-2011, 18:13
gratki :D

linkil
21-06-2011, 18:15
GRATULACJE :!: :) narodziny syna to nieprawdopodobne emocje i cudowne wydarzenie :) pozdrowienia dla Malzonki a Duzy niech zdrowo rosnie dalej :D :)

coach_lodz
21-06-2011, 18:15
No to w czwartek od razu obchodzisz święto ! Gratulacje

Kasandra
21-06-2011, 19:06
Gratki!!!

Semati
21-06-2011, 19:07
no to gratki ode mnie dla całej Twojej rodziny..

fotograf58
21-06-2011, 19:13
gratulacje , może zostanie następnym wybitnym pianistą :)

stock
21-06-2011, 19:35
gratulacje. I co Ty robisz na forum tatuśku !! :)

airspec
21-06-2011, 19:37
Najlepszosci!! :)

Boa
21-06-2011, 19:58
Graty, wielkie, przeogromne gratulacje :)

amirez
21-06-2011, 20:11
Wszystkiego dobrego i ... przespanych nocy!

jendryn
21-06-2011, 20:53
Herzlichen Glückwunsch !! Und viell spaß wenn du nicht schlafen kannst :-))

arachiusz
21-06-2011, 20:54
gratki :grin:

mycza
22-06-2011, 11:48
Gratki, niech się młody zdrowo chowa:)

Stach2008
22-06-2011, 22:05
GRATULACJE :) mój skończył 12 czerwca 2 miesiace :)

wasilewk
24-06-2011, 21:18
Gratulacje !

mario_b
26-06-2011, 13:37
Gratulacje!

Dziecko to masa radości;)

m3
26-06-2011, 13:53
gratki :) naucz go wołać "mama" jak najszybciej :] może sobie wtedy pośpisz :D

credka
26-06-2011, 20:02
No brawwooo!! Gratulacje dla dzielnych rodziców :)

robin102
27-06-2011, 14:00
Gratulacje !!! a jakbyś fotografa na chrzest potrzebował to już wiesz gdzie ;) ;) ;)

kwieciu
27-06-2011, 21:16
63 cm :) O Cię babo!

Najlepszego, rzecz jasna ! :)

Marek_L
28-06-2011, 00:51
Pogratulować pierwszoklasisty :-D

Niech je i rośnie i zdrowy będzie :-)

jacoslavgth
28-06-2011, 01:11
narazie śpimy dosyć dobrze, mały troche płacze ale jest ok :) powiem jedno, nie myślałem że można tak kochac takiego małego człowieczka - i tak pieknie pachnie :):):)

jacoslavgth
28-06-2011, 12:35
znalazłem w końcu chwilę czasu i uwieczniłem małolata :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img840.imageshack.us/img840/6472/ivoingvarrdwojgaimionga.jpg)

agawytka
28-06-2011, 12:38
Sliczny maluch :) gratulacje!

fumio
30-06-2011, 08:44
Gratulacje! Faktycznie duży ;-)

Pozdr.

Paweł M
01-07-2011, 14:29
znalazłem w końcu chwilę czasu i uwieczniłem małolata :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img840.imageshack.us/img840/6472/ivoingvarrdwojgaimionga.jpg)

Patrząc na Twojego avatara to wykapany tata ;)

Gratulacje :)

MARTINK
01-07-2011, 14:50
Gratulacje :D

mycza
02-07-2011, 13:10
Patrząc na Twojego avatara to wykapany tata ;)

Gratulacje :)

Dobrze prawi;)