Zobacz pełną wersję : chwalę się...
jacoslavgth
21-06-2011, 18:10
wszyscy sie chwala to ja też
dzieś o godziinie 13.57 zostałem ojcem - Ivo 4,5 kg i 63 cm :)
jest tak duży że pójdzie odrazu do I klasy :)
jacek.gold
21-06-2011, 18:13
gratki :D
GRATULACJE :!: :) narodziny syna to nieprawdopodobne emocje i cudowne wydarzenie :) pozdrowienia dla Malzonki a Duzy niech zdrowo rosnie dalej :D :)
coach_lodz
21-06-2011, 18:15
No to w czwartek od razu obchodzisz święto ! Gratulacje
Kasandra
21-06-2011, 19:06
Gratki!!!
no to gratki ode mnie dla całej Twojej rodziny..
fotograf58
21-06-2011, 19:13
gratulacje , może zostanie następnym wybitnym pianistą :)
gratulacje. I co Ty robisz na forum tatuśku !! :)
Graty, wielkie, przeogromne gratulacje :)
Wszystkiego dobrego i ... przespanych nocy!
Herzlichen Glückwunsch !! Und viell spaß wenn du nicht schlafen kannst :-))
arachiusz
21-06-2011, 20:54
gratki :grin:
Gratki, niech się młody zdrowo chowa:)
Stach2008
22-06-2011, 22:05
GRATULACJE :) mój skończył 12 czerwca 2 miesiace :)
wasilewk
24-06-2011, 21:18
Gratulacje !
Gratulacje!
Dziecko to masa radości;)
gratki :) naucz go wołać "mama" jak najszybciej :] może sobie wtedy pośpisz :D
No brawwooo!! Gratulacje dla dzielnych rodziców :)
robin102
27-06-2011, 14:00
Gratulacje !!! a jakbyś fotografa na chrzest potrzebował to już wiesz gdzie ;) ;) ;)
63 cm :) O Cię babo!
Najlepszego, rzecz jasna ! :)
Pogratulować pierwszoklasisty :-D
Niech je i rośnie i zdrowy będzie :-)
jacoslavgth
28-06-2011, 01:11
narazie śpimy dosyć dobrze, mały troche płacze ale jest ok :) powiem jedno, nie myślałem że można tak kochac takiego małego człowieczka - i tak pieknie pachnie :):):)
jacoslavgth
28-06-2011, 12:35
znalazłem w końcu chwilę czasu i uwieczniłem małolata :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img840.imageshack.us/img840/6472/ivoingvarrdwojgaimionga.jpg)
agawytka
28-06-2011, 12:38
Sliczny maluch :) gratulacje!
Gratulacje! Faktycznie duży ;-)
Pozdr.
znalazłem w końcu chwilę czasu i uwieczniłem małolata :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img840.imageshack.us/img840/6472/ivoingvarrdwojgaimionga.jpg)
Patrząc na Twojego avatara to wykapany tata ;)
Gratulacje :)
Patrząc na Twojego avatara to wykapany tata ;)
Gratulacje :)
Dobrze prawi;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.