PDA

Zobacz pełną wersję : Skradziono D300s



epitome2
21-06-2011, 15:00
Witam!
Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post, ale mam do Forumowiczów wielką prośbę. Po koncercie zespołu Turbo w Zamościu(18.VI.2011), około 2.20 w nocy z soboty na niedzielę ukradziono mi torbę ze sprzętem foto. Było tam trochę gratów – najważniejsze to Nikon D300s – ns 6020955, Nikkor AF 50/1.8f ns 2008439 i Nikkor AF 80-200/2.8f ns 1045766. Poza tym różne drobiazgi jak karta Pretec 8gb 233x, grip Jenis, lampa błyskowa YN460-II. Było to już po koncercie, gdy ostatnie dwie kapele znosiły sprzęt. Torbę zostawiłem razem z instrumentami zespołu i miała za chwilę być wniesiona do busa. Niestety w tym momencie na dworze nastąpiło małe zamieszanie i cały sprzęt chwilowo został bez opieki. Zapewne jakiś typ o lepkich łapach wykorzystał ten moment i wychodząc wziął sobie torbę. Wprawdzie publiczności już nie było, ale nie podejrzewam nikogo z obsługi etc. Restauracja w tym miejscu była cały czas otwarta i w zasadzie, kto chciał jeszcze zostać, to został. Dlatego mam prośbę do Forumowiczów z tych okolic. Jeśli usłyszycie coś o próbie sprzedaży takiego sprzętu, albo wypatrzycie go w jakimś komisie, lombardzie etc. bardzo proszę o kontakt mail: [email protected] lub Tel. 506 242 158. Pozdrawiam

Guciol
14-03-2012, 17:55
Wątek stary, ale trafiłem na podejrzaną aukcję z D300s:

http://allegro.pl/nikon-d300s-body-32k-warszawa-i2180850849.html

ropusz
14-03-2012, 19:08
A co w niej podejrzanego?

Zen
14-03-2012, 19:21
Wątek stary, ale trafiłem na podejrzaną aukcję z D300s:

http://allegro.pl/nikon-d300s-body-32k-warszawa-i2180850849.html

Również zapytam, co jest podejrzane w tej aukcji?

Polsar74
14-03-2012, 19:52
he he ... no jak to co ? D300 :)

ropusz
14-03-2012, 20:34
Ale, że podróbka czy w jakim sensie?