epitome2
21-06-2011, 15:00
Witam!
Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post, ale mam do Forumowiczów wielką prośbę. Po koncercie zespołu Turbo w Zamościu(18.VI.2011), około 2.20 w nocy z soboty na niedzielę ukradziono mi torbę ze sprzętem foto. Było tam trochę gratów – najważniejsze to Nikon D300s – ns 6020955, Nikkor AF 50/1.8f ns 2008439 i Nikkor AF 80-200/2.8f ns 1045766. Poza tym różne drobiazgi jak karta Pretec 8gb 233x, grip Jenis, lampa błyskowa YN460-II. Było to już po koncercie, gdy ostatnie dwie kapele znosiły sprzęt. Torbę zostawiłem razem z instrumentami zespołu i miała za chwilę być wniesiona do busa. Niestety w tym momencie na dworze nastąpiło małe zamieszanie i cały sprzęt chwilowo został bez opieki. Zapewne jakiś typ o lepkich łapach wykorzystał ten moment i wychodząc wziął sobie torbę. Wprawdzie publiczności już nie było, ale nie podejrzewam nikogo z obsługi etc. Restauracja w tym miejscu była cały czas otwarta i w zasadzie, kto chciał jeszcze zostać, to został. Dlatego mam prośbę do Forumowiczów z tych okolic. Jeśli usłyszycie coś o próbie sprzedaży takiego sprzętu, albo wypatrzycie go w jakimś komisie, lombardzie etc. bardzo proszę o kontakt mail: [email protected] lub Tel. 506 242 158. Pozdrawiam
Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post, ale mam do Forumowiczów wielką prośbę. Po koncercie zespołu Turbo w Zamościu(18.VI.2011), około 2.20 w nocy z soboty na niedzielę ukradziono mi torbę ze sprzętem foto. Było tam trochę gratów – najważniejsze to Nikon D300s – ns 6020955, Nikkor AF 50/1.8f ns 2008439 i Nikkor AF 80-200/2.8f ns 1045766. Poza tym różne drobiazgi jak karta Pretec 8gb 233x, grip Jenis, lampa błyskowa YN460-II. Było to już po koncercie, gdy ostatnie dwie kapele znosiły sprzęt. Torbę zostawiłem razem z instrumentami zespołu i miała za chwilę być wniesiona do busa. Niestety w tym momencie na dworze nastąpiło małe zamieszanie i cały sprzęt chwilowo został bez opieki. Zapewne jakiś typ o lepkich łapach wykorzystał ten moment i wychodząc wziął sobie torbę. Wprawdzie publiczności już nie było, ale nie podejrzewam nikogo z obsługi etc. Restauracja w tym miejscu była cały czas otwarta i w zasadzie, kto chciał jeszcze zostać, to został. Dlatego mam prośbę do Forumowiczów z tych okolic. Jeśli usłyszycie coś o próbie sprzedaży takiego sprzętu, albo wypatrzycie go w jakimś komisie, lombardzie etc. bardzo proszę o kontakt mail: [email protected] lub Tel. 506 242 158. Pozdrawiam