PDA

Zobacz pełną wersję : Wypadek w Płocku



ramzey
18-06-2011, 17:26
Samolot przygrzał w wodę.

mihow
18-06-2011, 17:41
Ciekawe co z pilotem :/

timi
18-06-2011, 17:44
Przed chwila wróciłem , miejmy nadzieje ze jest wszystko dobrze.

velaskez
18-06-2011, 17:54
Szok. No nie... Jak przylatywał na lotnisko swoją Jenny to piliśmy piwo i lataliśmy modelem jego 767...równy człowiek.
Oby nic mu się nie stało.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/DSCF9047JPG-1.jpg
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-xoXynW7tR14/RrTgQf0GiSI/AAAAAAAAByw/Njh3fEAtc1w/DSCF9047.JPG)

EDIT: gazeta.pl jest niespójna w tej kwestii, piszą że rozbił się samolot Żelaznych, a potem że dwupłatowiec. :twisted:

Pinki
18-06-2011, 18:26
Ciągle go reanimują.
Marku trzymaj się!

MARTINK
18-06-2011, 18:30
oby wszystko skonczylo sie dobrze - czy nad pokazami w Polsce wisi jakies fatum ?

Mamrot
18-06-2011, 19:08
Niestety w Trójce podali że reanimacja się nie powiodła :cry:

<| MICHAŁ |>
18-06-2011, 19:10
oby wszystko skonczylo sie dobrze - czy nad pokazami w Polsce wisi jakies fatum ?
pokazy to nie przeloty rejsowe, a jazda na krawędzi zawsze pociaga za soba wielkie ryzyko - raz sie uda, a raz nie... life

Calme
18-06-2011, 19:10
Nie dziwi mnie to - po tylu minutach pod wodą to byłby cud.

Świerszcz
18-06-2011, 19:16
Tvn 24 Oddycha,Żyje. Ale ciężkie obrażenia brzuch od deski rozdzielczej, dwóch nurków z ciętymi ranami w szpitalu, po tym jak wycinali elementy aby dostać się do Marka

Calme
18-06-2011, 19:20
Więc może jednak będzie cud - oby.

velaskez
18-06-2011, 19:37
oby wszystko skonczylo sie dobrze - czy nad pokazami w Polsce wisi jakies fatum ?

Lotnictwo takie jest, coś spadnie, coś się urwie, w coś się wleci. O wielu incydentach się nie mówi, albo tylko wspomina gdzieś tam, że spadł szybowiec, albo że awionetka w coś przydzwoniła. Pokazy to co innego. Są ludzie, jest rozgłos.

marcin_G
18-06-2011, 21:15
A czy ktoś z forumowiczów fotografował tam "na gorąco"?

Psychotrop
18-06-2011, 21:20
ekipa SPFL.
dzwoniłem do nich.
ale wiedzą tyle co my, czyli info z mediów.

Valwit
18-06-2011, 21:50
wlasnie podano że pilot w szpitalu zmarł. nie udało się zreanimowac. straszie przykra sprawa :(

dopisek: to byla mini konferencja prasowa w szpitalu, wypowiadal sie jeden z lekarzy reanimujacych. akcja nie powiodla sie, o 19.20 uznano ze pilot nie zyje.

Pinki
18-06-2011, 22:02
Strasznie mi przykro i żal.
Znałam Marka od czasu jak był II pilotem na AN-24.
[i]

velaskez
18-06-2011, 22:14
Odszedł tam, gdzie samoloty nie spadają.

Marek
19-06-2011, 00:03
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/37/dsc1615kopia.jpg/)

Goodbye Blue Sky...

kisio
19-06-2011, 00:42
Wielka strata. W ubiegłym roku Płock to była właściwie Jego impreza.. :(

misiobudrysio
19-06-2011, 02:48
Blue Sky panie Marku