Zobacz pełną wersję : Do użytkowników SIGMY DP2
Witam
Czy ktoś drukował 30x40 i jak to wygląda " pod lupą " w porównaniu z Bayerem np. 12 mega.
Ja drukowałem - nie ma się do czego przyczepić, pod lupą nie sprawdzałem, ale w odbiorze wg. mnie i innych baaaardzo przyjemne
Dziękuję za odpowiedż ! Pytam bo według mnie ten aparat jest "naj" po M9 i X100.
Ciekawe porównanie - Dp2 vs.....
http://www.dkamera.de/testbericht/bildqualitaet.html
A jak tam w modelu "S" z czerwonym ?
U mnie nie zauważyłem jeszcze problemu z czerwonym i zielonym
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.