PDA

Zobacz pełną wersję : Do użytkowników SIGMY DP2



Pogięty
18-06-2011, 08:12
Witam
Czy ktoś drukował 30x40 i jak to wygląda " pod lupą " w porównaniu z Bayerem np. 12 mega.

Staś
18-06-2011, 19:38
Ja drukowałem - nie ma się do czego przyczepić, pod lupą nie sprawdzałem, ale w odbiorze wg. mnie i innych baaaardzo przyjemne

Pogięty
19-06-2011, 20:12
Dziękuję za odpowiedż ! Pytam bo według mnie ten aparat jest "naj" po M9 i X100.

Staś
21-06-2011, 15:44
Ciekawe porównanie - Dp2 vs.....
http://www.dkamera.de/testbericht/bildqualitaet.html

Pogięty
22-06-2011, 08:49
A jak tam w modelu "S" z czerwonym ?

Staś
22-06-2011, 12:23
U mnie nie zauważyłem jeszcze problemu z czerwonym i zielonym