PDA

Zobacz pełną wersję : Slubny teledysk



qualin
17-06-2011, 17:35
Czyli cos z cyklu, czego to ludzie nie wymysla na slub :)

http://vimeo.com/groups/8432/videos/21826774

Boryszuk
17-06-2011, 17:42
pojawiło się już w humorze. Moim zdaniem fajny pomysł.

jaromir
17-06-2011, 17:49
Bardzo mi się podoba. Tylko czy to jest realne ?

<| MICHAŁ |>
17-06-2011, 21:22
dla mnie super!

credka
17-06-2011, 23:33
Fajnie zmontowane :)

GrzesiekM
17-06-2011, 23:35
... bardzo miłe ... rozumiem,że właśnie stało się standardem i poszukujemy nowych wyzwań :)

A.n.d.r.e.V
18-06-2011, 09:19
A właśnie: czy ktoś ma link do krótkiego filmiku(jakiś czas temu wrzucony tutaj co CAFE) z całej imprezy ślubno-weselnej który trwał jakoś 5min i był naprawdę profi zrobiony?
chyba z UK jakaś firma to robiła....

krolewicz
18-06-2011, 11:33
super odskocznia od wiekszosci filmow z tej branzy :)

mateo912
19-06-2011, 11:20
A właśnie: czy ktoś ma link do krótkiego filmiku(jakiś czas temu wrzucony tutaj co CAFE) z całej imprezy ślubno-weselnej który trwał jakoś 5min i był naprawdę profi zrobiony?
chyba z UK jakaś firma to robiła....

http://www.mpstudios.pl/blog/ polecam ;)

National
19-06-2011, 12:13
Taki ślubny klip, bardzo fajne :)

credka
19-06-2011, 16:31
MPstudios zna już większość, natomiast zdziwiła mnie ostatnio napotkana opinia, że to co robią jest jak powtarzające się ujęcia z udziałem innych twarzy, że na każdym filmiku jest to samo, nuda... Osobiście nie mogę się z tym zgodzić, bo po pierwsze nie widziałam ich pełnego materiału, a wiadomo, że pokazówki w końcu będą się powtarzały, po drugie, trudno o coś nowego, innego w tej branży, a firma i tak wiedzie prym na tym rynku.

qualin
19-06-2011, 16:41
MPstudios zna już większość, natomiast zdziwiła mnie ostatnio napotkana opinia, że to co robią jest jak powtarzające się ujęcia z udziałem innych twarzy, że na każdym filmiku jest to samo, nuda... Osobiście nie mogę się z tym zgodzić, bo po pierwsze nie widziałam ich pełnego materiału, a wiadomo, że pokazówki w końcu będą się powtarzały, po drugie, trudno o coś nowego, innego w tej branży, a firma i tak wiedzie prym na tym rynku.

Filmy robia fajne, tylko ceny maja niestest bardzo kosmiczne. Z tego co mi szwagier mowil bo sie kontaktowal z nimi to cos ok 7000 zl za 50 minut filmu.

morzon
19-06-2011, 18:10
MPstudios zna już większość, natomiast zdziwiła mnie ostatnio napotkana opinia, że to co robią jest jak powtarzające się ujęcia z udziałem innych twarzy, że na każdym filmiku jest to samo, nuda...

Reszta kamerunów pewnie co wesele tryska samymi genialnymi i nowatorskimi pomysłami. A fotografii ślubnej to pewnie jest niby jeszcze inaczej...

<| MICHAŁ |>
19-06-2011, 21:26
Reszta kamerunów pewnie co wesele tryska samymi genialnymi i nowatorskimi pomysłami. A fotografii ślubnej to pewnie jest niby jeszcze inaczej...
hehehe
dobre...
... bo prawdziwe

Andrzej Olender
19-06-2011, 22:47
Filmy robia fajne, tylko ceny maja niestest bardzo kosmiczne. Z tego co mi szwagier mowil bo sie kontaktowal z nimi to cos ok 7000 zl za 50 minut filmu.

Nie jest to wysoka cena, znam fotografów co takie kwoty kasują a MPstudios to aż 4 osoby. Dolicz do tego że sprzętu trzeba mieć znacznie więcej który tani nie jest.

Magda.K
19-06-2011, 23:21
Bardzo fajny pomysł i coraz częściej realizowany u nas w podobnej (choć nie tak doskonałej) formie. Fajnie że coś się w temacie rusza, tylko szkoda że na razie tak drogo. O ile w fotografii zrobiliśmy spory krok od lat 90 to w wideofilmowaniu do niedawna nic się nie zmieniło. Te same nudne, długie filmy, składające się tylko z różnych wycinków z uroczystości, niedbale połączonych.
Mi się to bardzo podoba :)

sea21
20-06-2011, 01:10
Nie jest to wysoka cena, znam fotografów co takie kwoty kasują a MPstudios to aż 4 osoby. Dolicz do tego że sprzętu trzeba mieć znacznie więcej który tani nie jest.
Dwie osoby przyjeżdżają na repo. No chyba że chcesz to za odpowiednią dopłatą możesz wynająć wszystkich :)

Motorniczy
20-06-2011, 02:09
Filmy robia fajne, tylko ceny maja niestest bardzo kosmiczne. Z tego co mi szwagier mowil bo sie kontaktowal z nimi to cos ok 7000 zl za 50 minut filmu.

Hm, szczerze to spodziewalem sie kwoty ok 15-20 tysiecy zlotych za taki film a co dopiero 50 min jak napisales. Co do powtarzalnosci ujec to troche racji jest ale sadze, ze wynika to z tego , iz mlode pary decydujace sie na nakrecenie takiego materilu chca ..." odrobine podobny " na swoim weselu i ceremonii do tego , ktory wlasnie ogladali w portfolio tej agencjii :) w sumie to zrozumiale .

prz3mo
20-06-2011, 08:14
firma i tak wiedzie prym na tym rynku.

Bo byli pierwszymi robiącymi filmy na takim poziomie w Polsce. Obecnie jest już więcej firm, robiących filmy na podobnym poziomie.

Strus
20-06-2011, 10:09
Boskie to jest