fumio
17-06-2011, 12:10
Witam,
Ktoś może z kolegów z Torunia się wybiera? Jeśli tak to proszę
o jakieś info czy jeszcze gdzieś potrafią kupić jakiś normalny bilet (nie za 750zł)?
Pozdr., Fumio z Rybnika.
P.S.
Jeśli ktoś ma możliwość to miał bym małą prośbę ;-)
Ktoś może z kolegów z Torunia się wybiera? Jeśli tak to proszę
o jakieś info czy jeszcze gdzieś potrafią kupić jakiś normalny bilet (nie za 750zł)?
Pozdr., Fumio z Rybnika.
P.S.
Jeśli ktoś ma możliwość to miał bym małą prośbę ;-)