PDA

Zobacz pełną wersję : Grand Prix w Toruniu na żużlu - 2011



fumio
17-06-2011, 12:10
Witam,

Ktoś może z kolegów z Torunia się wybiera? Jeśli tak to proszę
o jakieś info czy jeszcze gdzieś potrafią kupić jakiś normalny bilet (nie za 750zł)?

Pozdr., Fumio z Rybnika.

P.S.
Jeśli ktoś ma możliwość to miał bym małą prośbę ;-)

jamirq
17-06-2011, 13:25
ja sie wybieram ale jako foto. Maja być jeszcze stojące ale to trzeba się wstrzelić na stronie bo nie chcą powiedzieć kiedy dorzucą

fumio
17-06-2011, 13:35
ja sie wybieram ale jako foto. Maja być jeszcze stojące ale to trzeba się wstrzelić na stronie bo nie chcą powiedzieć kiedy dorzucą

A w kasie normalnie nie ma??

Pozdr.

jamirq
17-06-2011, 13:53
może i będą ale raczej nie staniesz w kolejce jak nie jesteś z trn wiec sugeruje pilnowanie strony :)

nie kupuj z nieznanego źródła bo ludzie sprzedają wielokrotnie ten sam bilet (kod kreskowy)

fumio
17-06-2011, 22:04
OK dzięki.

Pozdr.