PDA

Zobacz pełną wersję : Kto z was dobrze gotuje?



Jacek_Z
17-06-2011, 00:05
Ktoś z was dobrze gotuje i chciałby wziąć udział w kolejnej edycji programu "Ugotowani" ?
Dostałem zapytanie z TVN.
Program jest adoptowanym na warunki polskie programem angielskim "Come dine with me"
W kwietniu zaczynamy nagrywanie kolejnych odcinków - najpierw w Warszawie, później w innych miastach Polski.
W każdym z odcinków wytypowane drogą castingów cztery osoby zapraszają się wzajemnie do siebie na kolacje.
Po każdej kolacji pozostali uczestnicy oceniają się wzajemnie.

jeśli ktos chce spróbowac proszę o PW, przekażę kontakt.

titus1
17-06-2011, 08:31
Taaa, i żeby mi do domu wpadł taki "wymiatacz" jak Serek z poprzedniej edycji. NIE!!

elanek
17-06-2011, 08:51
Znaczy trzeba dobrze wyglądać i mieć w miarę ładną chałupę i kuchnię

prz3mo
17-06-2011, 08:53
eeee tam... najlepszy program o gotowaniu to leci na TVN Turbo późnymi wieczorami :-P

sorki za OT :)

doktor
17-06-2011, 08:55
A niezdrowo jeść bezpośrednio przed snem...

kronos28
17-06-2011, 09:17
no ja umiem ugotować mega kanapki jakby co... podobno krążą o nich legendy, że są z pomidorem i innymi dodatkami ;)

fotograf58
17-06-2011, 10:30
Kto z was dobrze gotuje?

na pewno nie ja , potrafię tylko wodę przypalić :)

drhardware
17-06-2011, 10:36
Jeżeli chodzi o formułe programu, top bardziej mi sie podaba "Perfekte dinner", które leci na Voxie. Trwa pięć dni i codziennei pokazane jest gotowanie kolejnego uczestnika, połaczone ze zwiedzaniem mieszkania itp. Piatego dnia, oprócz tego jest podsumowanie.

!AGresT
17-06-2011, 10:38
Sądzę, że dużo osób dobrze gotuje (ja, na przykład).
Co nie znaczy, że chcą od razu pcha się na ekran.

siona
17-06-2011, 10:46
Sądzę, że dużo osób dobrze gotuje (ja, na przykład).
Co nie znaczy, że chcą od razu pcha się na ekran.

no coś w tym jest :)

tez od czasu do czasu coś fajnego zrobię ale żeby się z tym pchać gdziekolwiek ? eeee .... nie dla mnie :)

pinio
17-06-2011, 10:51
Znaczy trzeba dobrze wyglądać i mieć w miarę ładną chałupę i kuchnię

Dodatkowo mieć dużą tolerancję, na wpierdzielanie się telewizyjnych specjalistów co, jak i gdzie ma stać :) Przykładowo ulubione przyprawy, ale nie reklamowane mają stać metkami do ściany - pewnie najlepiej wymienić na reklamowane :)
Znam z opowiadania, że przetoczenie się ekipy przez mieszkanie/dom i okolicę to prawdziwe tornado :)

Jeśli jednak, komuś to nie przeszkadza i chce spróbować sił, to ma szansę skorzystać z okazji.

Greg77
17-06-2011, 10:58
Ja gotuje....ba nawet to lubie:D Ale udzialu nie wiezme:D

thorcik
17-06-2011, 11:05
Ja gotuje....ba nawet to lubie:D Ale udzialu nie wiezme:D

Ty to se możesz co najwyżej black pudding podgrzać tam na wyspach ;oP

titus1
17-06-2011, 11:15
Myślę, że powinien wystąpić Adam Małysz, bo jemu najlepiej wychodziła buła z bananem, trzecia potrawa narodowa po bigosie i schabowszczaku ;-). Ale może wystąpić dopiero jak się sprawdzi w rajdach i MMA.

Greg77
17-06-2011, 11:30
Ty to se możesz co najwyżej black pudding podgrzać tam na wyspach ;oP

Nie jem, nie jadlem i nie mam zamiaru bo kaszanki nie lubie a wiem, ze to prawie to samo, tyle, ze twardsze:D
A moja kuchnie chlopie sie nie martw, palce lizac, tak to jest, jedni sa zdolni kulinarnie, jedni beznadziejni a jeszcze inni robia to bo lubia i z tymi roznie, moja kuchnia jest dobra, chwala ja inni;)

freefly
17-06-2011, 11:36
Z jedzeniem i kuchnią generalnie jest tak. Jak przechodzę koło pizzerni lub "kebabowni" najedzony, to nie mogę zdzierżyć smrodu tego żarcia. Jak jestem bardzo głodny, to ładnie smakowicie mi pachnie. :wink:

GrzesiekM
17-06-2011, 16:32
... a do Sailora byś posłał zapytanie... gotowanie mu też wychodziło :)

teh_14m3
17-06-2011, 22:15
ta i pewnie nie dość że ekipa wpadnie to jeszcze trzeba przed i po nich posprzątać, NIE MA MOWY!!! :twisted:

swoją drogą fajnie musiałby wyglądać taki odcinek w moim 27m2 mieszkaniu :D:D

pinio
17-06-2011, 22:49
swoją drogą fajnie musiałby wyglądać taki odcinek w moim 27m2 mieszkaniu :D:D
Nie byłoby źle, gdyby na całej powierzchni była kuchnia :)