PDA

Zobacz pełną wersję : Jana Łapikowa - nowa nadworna fotograf Putina



Husky_
16-06-2011, 11:34
Jana Łapikowa jest seksowna, młoda, jest modelką, finalistką konkursu na Miss Moskwy i ma wymiary 88/62/94. Dlaczego więc została oficjalną fotograf premiera Rosji, Władimira Putina? Proste: ze względu na umiejętności.

Od razu zaznaczamy, że nie mamy nic przeciwko pięknym, młodym kobietom z umiejętnościami i talentem. Po prostu widzieliśmy zdjęcia autorstwa Jany. I, no cóż...


TAK WYGLĄDA JANA.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/9/9793/z9793599X,Piekna-Jana-w-przeszlosci-byla-modelka.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/9/9793/z9793609X,Piekna-Jana-w-przeszlosci-byla-modelka.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/9/9793/z9793629X,W-2008-r--brala-udzial-w-finale-konkursu-Miss-Moskwy.jpg)

Ale po kolei. - Nie sądziłam, że to prawda, ale to prawda. Rzecznik Putina oficjalnie potwierdza, że Jana Łapikowa została nowym fotografem premiera - napisała wczoraj Julia Ioffe, moskiewska korespondentka Forbesa.

Rzecznik Dmitrij Pieskow na środowej konferencji powiedział tak: "Zwiększenie liczby fotografów do trzech wiąże się z dużym obciążeniem dotychczasowych pracowników, który musieli fotografować także wicepremierów i innych członków rządu. Płeć nie jest ważna, liczą się umiejętności. A przeszłość Jany Łapikowej (która była modelką - red.) nie ma znaczenia. Ona jest bardzo dobrym fotografem".

Właśnie to ostatnie zdanie wywołało w mediach tradycyjnych z trudem skrywaną wesołość, a w internecie kpiny i taaaką falę złośliwości. "Bardzo dobre" fotografie autorstwa Jany natychmiast zaczęły krążyć i zadziwiać. Nam podoba się zwłaszcza to z kotem.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/1/9793/z9793641X,Zdjecie-autorstwa-Jany-Lapikowej.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/6/9793/z9793636X,Zdjecie-autorstwa-Jany-Lapikowej.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/8/9793/z9793638X,Zdjecie-autorstwa-Jany-Lapikowej.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/8/9793/z9793828X,Jedno-z-pierwszych-zdjec-Putina-autorstwa-Jany-)



Źródło: http://deser.pl/deser/1,111857,9793597,Jana_Lapikowa___nowa_nadworna_fot ograf_Putina___Zatrudnilismy.html

credka
16-06-2011, 11:55
LOL :D To żart? :D

stock
16-06-2011, 11:59
nie dość że sama robi beznadziejna zdjęcia to jeszcze jej ktoś gnioty stworzył. Ogólnie zenada :)

ASAHI
16-06-2011, 12:17
Czyli jakie umiejętności się liczą?

:D

mam swoją teorię :D

bognik
16-06-2011, 12:21
Czyli jakie umiejętności się liczą?

:D
Fotograficzne chyba jednak nie :D

swider
16-06-2011, 12:31
Oj tam, oj tam… czepiacie się. :D

jaś
16-06-2011, 14:48
nie no fotograficznie normalnie jest - jak znam życie to podobnie robi z 80% (albo lepiej).

elanek
16-06-2011, 15:26
Najwyraźniej Władimir pozazdrościł Sylwkowi ze słonecznej Italii, a jako, że nie ma kasy tyle co on (choć kto wie), to wciągnął ją na etat państwowy :)

freefly
16-06-2011, 15:33
Najwyraźniej Władimir pozazdrościł Sylwkowi ze słonecznej Italii, a jako, że nie ma kasy tyle co on (choć kto wie), to wciągnął ją na etat państwowy :)

Forbes szacował majątek Władimira na kilka miliardów $. A "Sylwkowi" zazdroszczą wszyscy jego krytycy, a krytykują, że nie zaprosił ich jak była "okazja".:wink:

superkomornik
16-06-2011, 15:34
No nie wiem czy nie ma kasy....


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/06/LeicaS2P_1-1.jpg
źródło (http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2010/11/Leica-S2-P_1.jpg)

marszull
16-06-2011, 15:36
superkomornik, ale wiesz ze watek jest o Wladimirze Putinie?

superkomornik
16-06-2011, 15:39
Nie wiem, przepraszam za śmiecenie w wątku...

marszull
16-06-2011, 15:49
Nie wiem, przepraszam za śmiecenie w wątku...

W takim watku to zadne smiecenie ;)
swoja droga to o Dymitrym byl tu juz kiedys watek, z linkiem do wywiadu (swoja drog abardzo ciekawego i stawiajacego prezydenta Rosji w bardzo dobrym swietle jako fotografa)

sote
16-06-2011, 21:40
W takim watku to zadne smiecenie ;)
swoja droga to o Dymitrym byl tu juz kiedys watek, z linkiem do wywiadu (swoja drog abardzo ciekawego i stawiajacego prezydenta Rosji w bardzo dobrym swietle jako fotografa)

moze ktos pamieta ten watek? chetnie poczytam

ku6i
16-06-2011, 22:28
Łap: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=171099&page=2

marszull
22-06-2011, 11:18
hehehe prezydent tez ma nowa pania fotograf ;)
chociaz z tego co jest napisane, to ona rzeczywiscie jest fotografem ;)
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/boj-na-szczytach-wladzy-o-najpiekniejsza-kobiete,1,4451715,wiadomosc.html