PDA

Zobacz pełną wersję : Karnawał w Wenecji



CathyNoo
14-06-2011, 23:55
Buszując dziś wieczorem z moim przyjacielem po sieci znaleźliśmy coś takiego
http://www.pbase.com/bostjan/ven2010
Ciekawa jestem Waszych opinii.
Życzę miłego oglądania :grin:
Pozdrawiam :)

maki
15-06-2011, 07:43
http://www.pbase.com/alain_boussac/venice_carnival_2011

CathyNoo
15-06-2011, 08:05
Zainteresowanym dodam,że wszystkie zdjęcia wykonane Nikkorem 200mm f2 :D

Poprawiam błąd,bo jednak nie wszystkie.W użyciu jest jeszcze jeszcze Nikkor 85mm f1.4 i Nikkor 24-70mm f2.8
Generalnie zdjęcia robią wrażenie,no i te stroje ...