PDA

Zobacz pełną wersję : Leica 25/1.4 do mikrusów



gie
13-06-2011, 07:47
http://www.optyczne.pl/4024-nowo%C5%9B%C4%87-Leica_DG_SUMMILUX_25_mm_f_1.4_ASPH..html

Jasand
13-06-2011, 08:14
Cena będzie kosmiczna

acjel
13-06-2011, 09:52
przeciez i tak wszyscy wiedza, ze to co na 4/3 nie jest robione w niemczech i z leica ma niewiele wspolnego

koniecpolska
13-06-2011, 11:03
przeciez i tak wszyscy wiedza, ze to co na 4/3 nie jest robione w niemczech i z leica ma niewiele wspolnegoAle i tak wystarczy aby obiektywy innych producentów do pięt nie podskoczyły takiej konstrukcji.

qbic
13-06-2011, 11:22
Ale i tak wystarczy aby obiektywy innych producentów do pięt nie podskoczyły takiej konstrukcji.

LOL

Ciekawe pod jakim względem.




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://static.images.memegenerator.net/Instances400/7/8018/8210527.jpg)

Mavierk
13-06-2011, 11:56
qbic, U MAD?

Co do ceny - mówi się o 700-1000$, w zależności od plotek.

A co do szkła - takie same rozmycie osiągnie się 30/2 na samsungu w sumie... za 600zł :)

Chociaż pierwsze sample:
http://www.flickr.com/photos/realityscans/sets/72157626825586473/
Nie są beznadziejne, ale pokazują, że wersja 25/0,95 od Voigtlandera pozbawiona AF wydaje się być ciekawą konkurencją :).

dziki_pl
13-06-2011, 13:04
Jak dla mnie ciekawostka jedynie. Robi sie juz z tego kawalek sprzetu, biorac lusterkowe podstawowe aps-c i 50-tke 1.4 bedziemy mieli wiecej placac mniej majac jedynie troche wiecej w torbie,

Mavierk
13-06-2011, 13:13
ten sprzęt jest dla tych, co nie chcą mieć jedynie trochę więcej w torbie :)