Zobacz pełną wersję : Leica 25/1.4 do mikrusów
http://www.optyczne.pl/4024-nowo%C5%9B%C4%87-Leica_DG_SUMMILUX_25_mm_f_1.4_ASPH..html
przeciez i tak wszyscy wiedza, ze to co na 4/3 nie jest robione w niemczech i z leica ma niewiele wspolnego
koniecpolska
13-06-2011, 11:03
przeciez i tak wszyscy wiedza, ze to co na 4/3 nie jest robione w niemczech i z leica ma niewiele wspolnegoAle i tak wystarczy aby obiektywy innych producentów do pięt nie podskoczyły takiej konstrukcji.
Ale i tak wystarczy aby obiektywy innych producentów do pięt nie podskoczyły takiej konstrukcji.
LOL
Ciekawe pod jakim względem.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://static.images.memegenerator.net/Instances400/7/8018/8210527.jpg)
qbic, U MAD?
Co do ceny - mówi się o 700-1000$, w zależności od plotek.
A co do szkła - takie same rozmycie osiągnie się 30/2 na samsungu w sumie... za 600zł :)
Chociaż pierwsze sample:
http://www.flickr.com/photos/realityscans/sets/72157626825586473/
Nie są beznadziejne, ale pokazują, że wersja 25/0,95 od Voigtlandera pozbawiona AF wydaje się być ciekawą konkurencją :).
dziki_pl
13-06-2011, 13:04
Jak dla mnie ciekawostka jedynie. Robi sie juz z tego kawalek sprzetu, biorac lusterkowe podstawowe aps-c i 50-tke 1.4 bedziemy mieli wiecej placac mniej majac jedynie troche wiecej w torbie,
ten sprzęt jest dla tych, co nie chcą mieć jedynie trochę więcej w torbie :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.