PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam pracy w Krakowie



Patryk Olczyk
12-06-2011, 20:16
Witajcie ! Nie wiem, czy można tu umieszczać tego typu ogłoszenia , ale ryzykuje .chciałbym zapytać , czy ktoś nie potrzebuje może pomocnika w studio , bądź w plenerze ???
Pytam , bo zbliżają się wakacje , a ja chce zarobić sobie trochę na sprzęt i nie obciążać już mamy ... Proszę o maile jeśli ktoś byłby zainteresowany zatrudnieniem mnie za mniejsze bądź większe pieniądze :)
Pozdrawiam !

FHR
12-06-2011, 21:04
Podejrzewam, że marnie zarobisz jako pomocnik fotografa (o ile ktoś się zgłosi). Może poszukaj gdzieś jakiś innych ofert (http://www.tur-info.pl/p/ak_id,24471,,praca_dla_mlodych_na_wakacje,mlodziez owe_biuro_pracy_w_zielonej_gorze,zielona.html) wakacyjnej pracy dla młodzieży. Powodzenia :)

jackrabbit
12-06-2011, 21:08
zawsze mozna wyjechac za granice na wakacje, przynajmniej cos zwiedzisz i normalnie zarobisz

Patryk Olczyk
12-06-2011, 21:32
No zagranica to jakies wyjscie, ale jakos nie ciągnie mnie bardzo ...
chętnie tez podjąłbym inną prace związaną z obrazem , moze video :)
mam nadzieję ze ktos się zgłosi :)
a jak ze zleceniami na zdjęcia komercyjne ?

jamirq
13-06-2011, 08:00
rozdawaj ulotki zakładu fotograficznego :)

login_87
13-06-2011, 15:14
pomysl o wyjezdzie zagranicznym... Jezeli interesowala by Cie praca w Danii odezwij sie cos pomyslimy :)

fotograf58
13-06-2011, 15:56
pomysl o wyjezdzie zagranicznym... Jezeli interesowala by Cie praca w Danii odezwij sie cos pomyslimy :)

oby to nie była praca "modela" w klubie ..............:)

Le Sir
13-06-2011, 16:36
pomysl o wyjezdzie zagranicznym... Jezeli interesowala by Cie praca w Danii odezwij sie cos pomyslimy :)
oby to nie była praca "modela" w klubie ..............:)

Za brzydki ?
;)

!AGresT
14-06-2011, 11:14
Za brzydki ?
;)

Nie, za korony.