PDA

Zobacz pełną wersję : Plugin do wordpressa



Strus
12-06-2011, 19:54
Czy jest jakiś prosty plugin do wordpressa który ułatwia wrzucanie zdjęć do wpisu ? Wpienia mnie strasznie dokładanie po jednym zdjęciu. Nie chcę z kolei wrzucać ton zdjęć na imageshacka. Chciałbym normalnie uploadować foty na swój serwer i stamtąd hurtowo wpakować je do wpisu. Mogę je oczywiście uplodować przez bloga. To mi róznicy nie robi. Chciałbym je tylko móc szybko wrzucić do wpisu. Coś jak imageshack uploader dla wordpressa

marszull
12-06-2011, 20:21
ale w standardzie wp mozesz wgrac wiecej zdejc i pozniej je wstawiac jak tam sobie chcesz

Strus
12-06-2011, 20:25
Tak, ale pojedynczo. Chyba że ja nie wiem jak to zrobić hurtowo

rychu_cmg
12-06-2011, 20:28
NextGEN

costi
12-06-2011, 20:29
Ja używam standardowego, flashowego uploadera i wystarczy, że zaznaczę (czy przeciągając myszą, czy z użyciem Shifta) więcej zdjęć i wszystkie się kolejno uploadują.

A jak nie chcesz mieć zdjęć powiązanych z konkretnymi wpisami, to zainteresuj się jakimś pluginem galerii, np. NextGen Gallery.

marszull
12-06-2011, 20:31
u mnie dziala jak wybieram iles tam plkikow i sie wgrywaja na serwer
ps tak jak napisal Costi

Strus
12-06-2011, 20:34
Panowie, na serwer owszem. Wgrać nie ma problemu. Mi chodzi o wstawianie do wpisu. Jeśli się da wstawić do wpisu np 50 zdjęć wgranych już na serwer przez wordpressa i nie dorzucać każdej fotki z osobna do tegoż wpisu to powiedzcie jak. Jak wrzucam na imageshack 50 zdjęć to uploader mi podaje na tacy linki, które wklejam do wpisu na blogu i już. Chciałbym to mieć podobnie tyle że po uploadzie plików na serwer na którym stoi blog

di_
12-06-2011, 20:46
Ja stosuje rozwiązanie trochę "na okrągło". Wpisy piszę w Windows Live Writer, tam też łatwo dodaję zdjęcia tak jak chcesz. Przyznam szczerze, że w standardowym edytorze WP dokładnie to samo mnie wkurzało, a rozwiązania w nim nie znalazłem.

Strus
12-06-2011, 20:49
Jakby mi się pisać chciało ...... to bym też mógł fotki ręcznie dodawać .... po jednej ;)

costi
12-06-2011, 20:50
A wstawienie galerii?

miron19j
12-06-2011, 20:57
A wstawienie galerii?
ja zrobiłem tak, że do każdego wpisu zakładam galerię i podpinam ją do wpisu. Do galerii zdęcia wrzucam hurtowo.
Ale to pewnie też za dużo roboty :-)

Strus
12-06-2011, 21:02
Tylko że galeria nie ma zdaje się opcji ułożenia zdjęć tak ja mam ułożone na blogu. Zerknijcie. Może mnie wyprowadzicie z błędu

Michał Jędrak
12-06-2011, 21:03
Spróbuj Faster Image Insert.

Strus
12-06-2011, 23:16
Michał, dzięki. Dokładnie tego mi było potrzeba