mateuszeczek
11-06-2011, 09:40
Cześć!
Potrzebuję na jutro, 12.06. coś ok. 35mm, najlepiej pod pełną klatkę. Może być zoom, może być stałka, nawet może być pod DX, wybrzydzał nie będę. :) Prawda jest taka, że obiektyw może być nawet nie podpinany pod puszkę, chcę mieć tylko zabezpieczenie, gdyby brakło mi miejsca na odejście, bo niestety poczta nawaliła i nie dowiozła sprzętu na czas. :/
Zgłosiłem prośbę o członkostwo w PGF, ale nadal czekam na zatwierdzenie i nie mogę założyć wątku, a że sprawa pilna, to pytam tutaj.
Sprzęt odebrałbym jutro ok. 10 rano, oddałbym w poniedziałek koło południa. W zamian mogę zaoferować 50 1.4 lub 85 1.8 po weekendzie.
Gdyby któryś z Kolegów miał coś wolnego, to proszę o PW.
Rzecz jasna wchodzi w grę też okolica Rzeszowa. :)
Dzięki z góry
Pozdrawiam
Mateusz
Potrzebuję na jutro, 12.06. coś ok. 35mm, najlepiej pod pełną klatkę. Może być zoom, może być stałka, nawet może być pod DX, wybrzydzał nie będę. :) Prawda jest taka, że obiektyw może być nawet nie podpinany pod puszkę, chcę mieć tylko zabezpieczenie, gdyby brakło mi miejsca na odejście, bo niestety poczta nawaliła i nie dowiozła sprzętu na czas. :/
Zgłosiłem prośbę o członkostwo w PGF, ale nadal czekam na zatwierdzenie i nie mogę założyć wątku, a że sprawa pilna, to pytam tutaj.
Sprzęt odebrałbym jutro ok. 10 rano, oddałbym w poniedziałek koło południa. W zamian mogę zaoferować 50 1.4 lub 85 1.8 po weekendzie.
Gdyby któryś z Kolegów miał coś wolnego, to proszę o PW.
Rzecz jasna wchodzi w grę też okolica Rzeszowa. :)
Dzięki z góry
Pozdrawiam
Mateusz