PDA

Zobacz pełną wersję : GLS - status paczki



Locter
09-06-2011, 16:48
WItam, paczkę zamowilem we wtorek z UK ( mieszkam w Irlandii), wchodze sobie dzisiaj na strone GLS i sprawdzam status, wywaliło takie coś:

Data + Godzina Odpowiedzialna lokalizacja GLS Numer statusu Status
2011-06-08 23:48 GB0100 , Wielka Brytania 1.0 Paczka wyjechala z filii
2011-06-08 18:41 GB0018 , Wielka Brytania 1.0 Paczka wyjechala z filii
2011-06-08 18:41 GB0018 , Wielka Brytania 0.0 Otrzymano dane do paczki
2011-06-07 14:24 GB0100 , Wielka Brytania 0.100 Otrzymano dane do paczki - dane w systemie


Pytanie proste - dostanę paczkę jutro czy po weekendzie ??

Locter
09-06-2011, 17:21
Desperacko proszę kogokolwiek o odpowiedz :D

Locter
09-06-2011, 18:56
16:49 - Dublin, Irlandia - paczka zarejestrowana w filii

Locter
09-06-2011, 23:06
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :D

Naish
09-06-2011, 23:17
Powinieneś dostać jutro.
;)

jackrabbit
09-06-2011, 23:49
albo maks w poniedzialek mysle

maki
09-06-2011, 23:59
spoko dojdzie

Greg77
10-06-2011, 02:03
albo maks w poniedzialek mysle

Tyle to i ja mu powiedzialem:D
Jutro bedzie, jak jest dzis w dublinie i idzie kurirem to jutro bedzie......tylko sie z domu nie ruszaj:D:D

Locter
10-06-2011, 08:09
Tyle to i ja mu powiedzialem:D
Jutro bedzie, jak jest dzis w dublinie i idzie kurirem to jutro bedzie......tylko sie z domu nie ruszaj:D:D

Zwarty i gotowy stoje na czatach w oknie :D

Rafał_Sz
10-06-2011, 08:18
Zwarty i gotowy stoje na czatach w oknie :D
Tylko żebyś dzwonek do drzwi usłyszał. :);)

Locter
10-06-2011, 08:29
Wchodze wlasnie na strone GLS - paczka już jest w Limericku! :D:D

maki
10-06-2011, 08:30
Yikes!