PDA

Zobacz pełną wersję : Aż serce boli...



Sapphiron
09-06-2011, 07:31
Jak to zobaczyłem to aż mnie serce zabolało:

http://www.dchome.net/viewthread.php?tid=1033606

UWAGA TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH!

stock
09-06-2011, 07:51
nie przesadzaj :) Cos taki wrażliwy z rana? Maltretowanie zwierzat jest znacznie gorsze. Miłego dnia :)

fotograf58
09-06-2011, 08:07
Z tym maltretowaniem zwierząt to masz racje 120% , ale patrząc na te słoiki przez pryzmat Polaka /patrz zamożność portfela/ fotoamatora, to serce boli chociażby troszeczkę.

eskimos
09-06-2011, 08:10
Wersja po angielsku (http://www.petapixel.com/2011/06/08/guy-has-nikon-lenses-smashed-by-his-angry-girlfriend-after-fight/) :wink:

Sapphiron
09-06-2011, 08:26
No niestety jestem z tych mimo wszystko ubogich Polaków gdzie taki widok boli niestety...

atrem_foto
09-06-2011, 08:45
Oj, mnie też zabolało... obudowa wprawdzie słabiej, ale widok potrzaskanych soczewek!... brrrr...

krolewicz
09-06-2011, 09:14
swoją drogą, żeby porobić takie wgnioty w tokinie czy 80-200, to trzeba się mocno postarać :D

nowart
09-06-2011, 09:31
UWAGA TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH!

faktycznie, wstrząsające przeżycie ...
aż boję się spytać jak reagujesz np. na widok obitych, porysowanych samochodów idąc ulicą :lol:

zdyboo
09-06-2011, 09:38
aż boję się spytać jak reagujesz np. na widok obitych, porysowanych samochodów idąc ulicą :lol:

A to się łatwo przekonać. Wrzucić filmik jak na przykład w Paryżu, przy parkowaniu, kierowcy przepychają samochody, metodą zderzak o zderzak. Potem wystarczy wygodnie usiąść z piwem oraz orzeszkami i poczekać na komentarze. ;)

Redskull
09-06-2011, 09:40
faktycznie, wstrząsające przeżycie ...
aż boję się spytać jak reagujesz np. na widok obitych, porysowanych samochodów idąc ulicą :lol:

Na samochód masz autocasco :D Poza tym samochód to ułamek wartości tych szkieł :D (Mówię o wszechobecnym GIII 1.9 TDI)

maly5
09-06-2011, 09:43
troche sie zawiodlem bo na poczatku myslalem, ze zrobia z nich kubki. a tu po prostu upadniety obiektyw..


Na samochód masz autocasco :D Pozatym samochód to ułamek wartości tych szkieł :D (Mówię o wszechobecnym GIII 1.9 TDI)
no jak 2 dni temu pod firma paniusia cofala i przykasowala na parkingu przod noweczki A6 to musze przyznac ze serce mnie zabolalo ;P

Sapphiron
09-06-2011, 10:09
troche sie zawiodlem bo na poczatku myslalem, ze zrobia z nich kubki. a tu po prostu upadniety obiektyw..

To nie są upadnięte słoiki... To są roztrzaskane słoiki z premedytacją...

maly5
09-06-2011, 10:17
to mogl sobie nie brac laski ktora go bije ;)

ebstein
09-06-2011, 22:05
Przynajmniej nie musi wybierać, czy woli Nikkora 28-70 czy Tokinę 28-70 :-)

deep
09-06-2011, 22:15
Zmarnował koleś potencjał sprawy. Mógł nagrać filmik jak obija te szkła, sam jestem ciekaw ile siły i w jaki sposób trzeba przyjeb... 80-200 aby zrobiła się dziura :)