PDA

Zobacz pełną wersję : kradzież - włamanie



siona
08-06-2011, 12:17
witam

dziś w nocy włamano mi się do domu :/
prosiłbym o zwrócenie uwagi na oferty sprzedaży laptopa SAMSUNG Q210 w okolicach Poznania. jest to laptop bardzo rzadko spotykany i jest jedyną rzeczą, która może "wypłynąć".
z góry dziękuję wszystkim.

fotograf58
08-06-2011, 12:43
Policja była ?

siona
08-06-2011, 12:49
oczywiście. wszystkie metody, do których mam dostęp zostały uruchomione.

fotograf58
08-06-2011, 12:54
Numery fabryczne skradzionych rzeczy podałeś policji ?

atrem_foto
08-06-2011, 12:59
Będę zwracał uwagę. Mam nadzieję, że odzyskasz lapka.

siona
08-06-2011, 13:03
Numery fabryczne skradzionych rzeczy podałeś policji ?

oczywista oczywisość

co do lapka to w sumie nie stanowi on większej wartości natomiast zawartość dysku mimo wyznawania religii backup może być miejscami ciężka do odzyskanie a na pewno upierdliwa w odzyskiwaniu :/

2pompony
08-06-2011, 13:06
To już absolutnie nic nie da, ale przyjmij moje szczere i przyjazne wyrazy współczucia.

mike555
08-06-2011, 13:27
Znany jest przypadek, gdzie po kradzieży laptopa na chwilę ktoś zalogował się do sieci WIFI a że miał w standardzie włączonego gadulca, osoba poszkodowana to zauważyła (na innym koncie gg). Potem z policja do operatora sieci kablowej i "ptaszek" został zlokalizowany.

siona
08-06-2011, 13:31
instalacja chroniona hasłem - nie sądzę coby się zalogował.

kondziu
08-06-2011, 14:02
A coś więcej o samym włamaniu mógłbyś powiedzieć, na co zwracać uwagę itp.

siona
08-06-2011, 14:24
A coś więcej o samym włamaniu mógłbyś powiedzieć, na co zwracać uwagę itp.

co ci mam powiedzieć ?

nieuwaga żony - nie spuściła rolet na dole i do tego nie zabezpieczyła drzwi tarasowych. straty nie są jakieś olbrzymie. pewnie - fajnie by było jakby ich nie było ...

Greg77
08-06-2011, 14:33
Oj cos sie obawiam, ze lapek moze byc juz formatowany, przykro mi i wspolczuje.

siona
08-06-2011, 14:46
Oj cos sie obawiam, ze lapek moze byc juz formatowany, przykro mi i wspolczuje.

w gruncie rzeczy nie byłaby to najgorsza z możliwych wizji ...

mike555
08-06-2011, 15:29
w gruncie rzeczy nie byłaby to najgorsza z możliwych wizji ...

W tym wypadku lepsza to jedynie znalezienie sprzętu.

Greg77
10-06-2011, 06:24
w gruncie rzeczy nie byłaby to najgorsza z możliwych wizji ...

Dajesz do myslenia co za materialy tam byly......mozna sie spodziewac na Youtube lub Pudlu?;)

Umbra
10-06-2011, 06:40
A mnie się wydaje, że miał na myśli to, że po formacie można odzyskać dane.

Greg77
10-06-2011, 06:43
A mnie się wydaje, że miał na myśli to, że po formacie można odzyskać dane.

Teoretycznie;)