Zobacz pełną wersję : kradzież - włamanie
witam
dziś w nocy włamano mi się do domu :/
prosiłbym o zwrócenie uwagi na oferty sprzedaży laptopa SAMSUNG Q210 w okolicach Poznania. jest to laptop bardzo rzadko spotykany i jest jedyną rzeczą, która może "wypłynąć".
z góry dziękuję wszystkim.
fotograf58
08-06-2011, 12:43
Policja była ?
oczywiście. wszystkie metody, do których mam dostęp zostały uruchomione.
fotograf58
08-06-2011, 12:54
Numery fabryczne skradzionych rzeczy podałeś policji ?
atrem_foto
08-06-2011, 12:59
Będę zwracał uwagę. Mam nadzieję, że odzyskasz lapka.
Numery fabryczne skradzionych rzeczy podałeś policji ?
oczywista oczywisość
co do lapka to w sumie nie stanowi on większej wartości natomiast zawartość dysku mimo wyznawania religii backup może być miejscami ciężka do odzyskanie a na pewno upierdliwa w odzyskiwaniu :/
2pompony
08-06-2011, 13:06
To już absolutnie nic nie da, ale przyjmij moje szczere i przyjazne wyrazy współczucia.
Znany jest przypadek, gdzie po kradzieży laptopa na chwilę ktoś zalogował się do sieci WIFI a że miał w standardzie włączonego gadulca, osoba poszkodowana to zauważyła (na innym koncie gg). Potem z policja do operatora sieci kablowej i "ptaszek" został zlokalizowany.
instalacja chroniona hasłem - nie sądzę coby się zalogował.
A coś więcej o samym włamaniu mógłbyś powiedzieć, na co zwracać uwagę itp.
A coś więcej o samym włamaniu mógłbyś powiedzieć, na co zwracać uwagę itp.
co ci mam powiedzieć ?
nieuwaga żony - nie spuściła rolet na dole i do tego nie zabezpieczyła drzwi tarasowych. straty nie są jakieś olbrzymie. pewnie - fajnie by było jakby ich nie było ...
Oj cos sie obawiam, ze lapek moze byc juz formatowany, przykro mi i wspolczuje.
Oj cos sie obawiam, ze lapek moze byc juz formatowany, przykro mi i wspolczuje.
w gruncie rzeczy nie byłaby to najgorsza z możliwych wizji ...
w gruncie rzeczy nie byłaby to najgorsza z możliwych wizji ...
W tym wypadku lepsza to jedynie znalezienie sprzętu.
w gruncie rzeczy nie byłaby to najgorsza z możliwych wizji ...
Dajesz do myslenia co za materialy tam byly......mozna sie spodziewac na Youtube lub Pudlu?;)
A mnie się wydaje, że miał na myśli to, że po formacie można odzyskać dane.
A mnie się wydaje, że miał na myśli to, że po formacie można odzyskać dane.
Teoretycznie;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.