PDA

Zobacz pełną wersję : Zagubiono Nikona D700



tomasza
06-06-2011, 20:52
Zaginal aparat Nikon D700 w Warszawie. Aparat wraz z osprzetem byl w plecaku. Aparat sluzy mi jako narzedzie pracy. Dla uczciwego znalazcy WYSOKA nagroda
prosze o kontakt telefoniczny 723-100-122 lub 603-704-100 lub mailowy [email protected]

credka
06-06-2011, 20:59
Wykop zadziałał jak dobra reklama ;)

tomasza
06-06-2011, 21:03
Na to wyglada, ale to nie zart niestety

e=mc2
06-06-2011, 21:45
Rozumiem, że założyciela tego wątku: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=182135 już pytałeś?

tomasza
06-06-2011, 23:19
tak, oczywiscie

Kondzio-foto
07-06-2011, 00:49
Jeśli został zgubiony, skradziony to może warto opisać okoliczności, było by to przestrogą dla innych.

Mam nadzieję, że się odnajdzie. Myślę, że oprócz policji warto zgłosić do serwisu Nikona to co zginęło, może kiedyś tam trafi.

credka
07-06-2011, 09:00
Kondzio, jakich okoliczności się spodziewasz? Jak nie spuszczasz wzroku z cennej rzeczy, to masz mniejsze szanse ją stracić... ale trzymanie toreb na ławce obok, w plecaku z łatwo dostępnym zamkiem itd. to ŻADEN kłopot dla "łapacza okazji" ;)