Zobacz pełną wersję : hotel z widokiem na...
Cześć,
jakiś czas temu ktoś pokazywał zdjęcia takiego hotelu, który na stronie miał piękne zdjęcia, a w rzeczywistości sąsiadował z hutą. Pamięta ktoś?:)
Pozdrawiam
Krzysiek
O to chodzi?:
http://www.joemonster.org/art/10140/Tajemnica_hotelu_Alicja
Kolega chce się wybrać? :-)
hehe... dzięki, dokładnie o ten mi chodziło:) chciałem koledze pokazać, który chciał się wybrać do hotelu 77 w Chałupach, gdzie widok na morze wygląda tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/850/beztytuuvep.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
jackrabbit
02-06-2011, 13:37
straszne znieksztalcenia, co to za szklo? ;)
O to chodzi?:
http://www.joemonster.org/art/10140/Tajemnica_hotelu_Alicja
Toć to nie huta, to elektrociepłownia. ;) Chłodnica się nie podoba? Mięczaki. Lepszy widok na chłodnicę niż ruch uliczny od frontu, na jednej z główniejszych ulic. :)
bardzo fajny hotelik, nie wiem co sie czepiacie ;p
zreszta cale osiedle jest obok i nikt nie narzeka ;p
Rafał_Sz
02-06-2011, 15:03
hehe... dzięki, dokładnie o ten mi chodziło:) chciałem koledze pokazać, który chciał się wybrać do hotelu 77 w Chałupach, gdzie widok na morze wygląda tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/850/beztytuuvep.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Bogato. Same limuzyny zaparkowały. Tylko co tam robią "ruskie" tory? :D
O to chodzi?:
http://www.joemonster.org/art/10140/Tajemnica_hotelu_Alicja
A w opisie nie ma, że kominek w ogródku do dyspozycji gości? :D
Od razu przypomniał mi się wspaniały hotel, w którym przyszło mi mieszkać, jakiś miesiąc temu -- w Opolu. :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img832.imageshack.us/img832/3986/apm0057.jpg)
Od razu przypomniał mi się wspaniały hotel, w którym przyszło mi mieszkać, jakiś miesiąc temu -- w Opolu. :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img832.imageshack.us/img832/3986/apm0057.jpg)
Aaa - kara musi być, żeś nie chciał do Wrocławia przyjechać! :)
Nic się nie martw, we wrześniu będziesz miał nalot. ;)
Fajne miejscówki :) w Gliwicach nocowałem w hotelu Piast a widok z okna na cmentarz :)
Bogato. Same limuzyny zaparkowały. Tylko co tam robią "ruskie" tory? :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.hotel77.pl/images/bg_top.jpg)
tutaj pięknie widać co to za tory i jaki piękny widok jest na morze:)
tutaj pięknie widać co to za tory i jaki piękny widok jest na morze:)
No troche syf, ale czy na wakacje sie jedzie, zeby siedziec w hotelu? zwlaszcza jak do plazy masz 50m?
Chodziło mi o to, że widok na morze, jest widokiem na tory kolejowe i las
de Fresz
03-06-2011, 10:01
Pewnie wylosowałeś pokój ze złej strony. Więksi szczęściarze mieli widok na Zatokę, a to już prawie jak morze ;-)
z piękną trasą przelotową Gdańsk-Hel pod oknem:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.