PDA

Zobacz pełną wersję : hotel z widokiem na...



kh29228
02-06-2011, 10:22
Cześć,
jakiś czas temu ktoś pokazywał zdjęcia takiego hotelu, który na stronie miał piękne zdjęcia, a w rzeczywistości sąsiadował z hutą. Pamięta ktoś?:)
Pozdrawiam

Krzysiek

!AGresT
02-06-2011, 12:24
O to chodzi?:
http://www.joemonster.org/art/10140/Tajemnica_hotelu_Alicja

ASAHI
02-06-2011, 12:36
Kolega chce się wybrać? :-)

kh29228
02-06-2011, 13:09
hehe... dzięki, dokładnie o ten mi chodziło:) chciałem koledze pokazać, który chciał się wybrać do hotelu 77 w Chałupach, gdzie widok na morze wygląda tak:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/850/beztytuuvep.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

jackrabbit
02-06-2011, 13:37
straszne znieksztalcenia, co to za szklo? ;)

ekonet
02-06-2011, 13:41
O to chodzi?:
http://www.joemonster.org/art/10140/Tajemnica_hotelu_Alicja
Toć to nie huta, to elektrociepłownia. ;) Chłodnica się nie podoba? Mięczaki. Lepszy widok na chłodnicę niż ruch uliczny od frontu, na jednej z główniejszych ulic. :)

maly5
02-06-2011, 13:54
bardzo fajny hotelik, nie wiem co sie czepiacie ;p
zreszta cale osiedle jest obok i nikt nie narzeka ;p

Rafał_Sz
02-06-2011, 15:03
hehe... dzięki, dokładnie o ten mi chodziło:) chciałem koledze pokazać, który chciał się wybrać do hotelu 77 w Chałupach, gdzie widok na morze wygląda tak:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/850/beztytuuvep.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Bogato. Same limuzyny zaparkowały. Tylko co tam robią "ruskie" tory? :D


O to chodzi?:
http://www.joemonster.org/art/10140/Tajemnica_hotelu_Alicja
A w opisie nie ma, że kominek w ogródku do dyspozycji gości? :D

swider
02-06-2011, 17:37
Od razu przypomniał mi się wspaniały hotel, w którym przyszło mi mieszkać, jakiś miesiąc temu -- w Opolu. :D



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img832.imageshack.us/img832/3986/apm0057.jpg)

ekonet
02-06-2011, 17:41
Od razu przypomniał mi się wspaniały hotel, w którym przyszło mi mieszkać, jakiś miesiąc temu -- w Opolu. :D



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img832.imageshack.us/img832/3986/apm0057.jpg)
Aaa - kara musi być, żeś nie chciał do Wrocławia przyjechać! :)

swider
02-06-2011, 21:51
Nic się nie martw, we wrześniu będziesz miał nalot. ;)

darko
02-06-2011, 21:58
Fajne miejscówki :) w Gliwicach nocowałem w hotelu Piast a widok z okna na cmentarz :)

kh29228
02-06-2011, 21:59
Bogato. Same limuzyny zaparkowały. Tylko co tam robią "ruskie" tory? :D



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.hotel77.pl/images/bg_top.jpg)

tutaj pięknie widać co to za tory i jaki piękny widok jest na morze:)

Greg77
02-06-2011, 22:49
tutaj pięknie widać co to za tory i jaki piękny widok jest na morze:)

No troche syf, ale czy na wakacje sie jedzie, zeby siedziec w hotelu? zwlaszcza jak do plazy masz 50m?

kh29228
02-06-2011, 22:53
Chodziło mi o to, że widok na morze, jest widokiem na tory kolejowe i las

de Fresz
03-06-2011, 10:01
Pewnie wylosowałeś pokój ze złej strony. Więksi szczęściarze mieli widok na Zatokę, a to już prawie jak morze ;-)

kh29228
03-06-2011, 10:10
z piękną trasą przelotową Gdańsk-Hel pod oknem:)