PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] W siną dal..



maniak666
02-06-2011, 08:56
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)



Kolorystyka zamierzona

Zapraszam

mirekvampirek
02-06-2011, 09:00
Ladnie to wyodrebniles, bo pamietam jaki tam byl smietnik :-)
panie memlaniak ;-)

maniak666
02-06-2011, 09:30
Ladnie to wyodrebniles, bo pamietam jaki tam byl smietnik :-)
panie memlaniak ;-)

Bez stempla, bez stempla...;)

Bartekkw
02-06-2011, 09:35
Andrzej - szczerze to średnio ;) Może przy innej , bardziej kontrastowej barwie kamora byłoby lepiej....Rozumiem zamysł, ale teraz nie kupuje :)

JaroPienza
02-06-2011, 11:46
Andrzej - szczerze to średnio ;) Może przy innej , bardziej kontrastowej barwie kamora byłoby lepiej....Rozumiem zamysł, ale teraz nie kupuje :)

i ja tego nie kupuje. A i ta szaro-zieleń blee

Locter
02-06-2011, 12:04
Maniak666 - co mi nie pasi to to że spaprałes kolory, kamien na pierwszym planie wpada w dziwny zgniło-kanałowy zielony, zreszta cale zdjecie podobnie. Kadr troche za długi.

maniak666
02-06-2011, 15:11
Bartku i Jarku- ale ja tego nie sprzedam:lol:

No tak, i Wy tez widzicie to com zauwazyl ostatnimi czasy u siebie. Dolek jakis czy co. Nie wiem, dwa wypady z Mirkiem w ostatni weekend, prawie 800 km przejechane, ciekawe miejsca ( ze swiatlem to juz roznie bywalo) i jakas niemoc mnie dopadla. Ni specjalnego pomyslu na kadr, kompletna zagwozdka potem przy obrobce. Jakies chore kolory, plastikowe klimaty.. Co jest grane? Tez tak miewacie? i Co wtedy robicie- chwilowy rozbrat z puszka, litry alkoholu;) czy tez moze czegos innego, czy jeszcze inaczej z tym sobie radzicie.
Jedyne co w miare ma sens z tych wypadow, to backstage-moze sie przeniesc do poddzialu " My w plenerze":lol:

Sorry za OT, ale jakos tak mnie naszlo na przerwie w robocie na takie rozmyslania...

Bartekkw
02-06-2011, 15:18
...... jakas niemoc mnie dopadla. Ni specjalnego pomyslu na kadr, kompletna zagwozdka potem przy obrobce. Jakies chore kolory, plastikowe klimaty.. Co jest grane? Tez tak miewacie? i Co wtedy robicie- chwilowy rozbrat z puszka, litry alkoholu;) czy tez moze czegos innego, czy jeszcze inaczej z tym sobie radzicie.
...

Andrzeju...spokojnie....:) Każdy tak chyba ma - ja przynajmniej ostatnio dość często :) Dobry fot jest wynikiem zebrania się kilku czynników naraz - miejscówka, motyw, światło, niebo, obróbka itp itd. Wystarczy że jeden z nich nie wypali i jest już gorzej - taka jest charakterystyka naszej pasji ;)
A lekarstwem jest wtedy krótka przerwa - dobry film, orzeszki i piwko :) polecam ...

maniak666
02-06-2011, 15:50
Ale wrzucasz tu cos z sensem. A co mnie podkusilo... Diabel wie.;)

behavior
02-06-2011, 15:57
Mnie te kolory pasują. Uciąłbym poniżej linii horyzontu, bo powyżej nic tam ciekawego nie ma.

Duder
02-06-2011, 16:56
Właśnie, że jest - sina dal. :-)

mirekvampirek
02-06-2011, 20:04
Ale wrzucasz tu cos z sensem. A co mnie podkusilo... Diabel wie.;)

Andrzej przypomnij sobie mojego balona w mocnym punkcie i na pewno tego nie przebijesz ;)
nie lam sie chlopie ja tez co rusz mam chwile zwatpienia, ale trzeba myslec pozytywnie, bo zazwyczaj to warunki sa do du.. nie ty :)
p.s. laweda juz powoli lapie kolor ale jeszcze ze 3 tygodnie zanim dobrze rozkwitnie

marschal
02-06-2011, 20:06
Mnie te kolory pasują. Uciąłbym poniżej linii horyzontu, bo powyżej nic tam ciekawego nie ma.

zgadzam sie, jako kwadrat tez sie swietnie prezentuje

maniak666
02-06-2011, 21:08
Andrzej przypomnij sobie mojego balona w mocnym punkcie i na pewno tego nie przebijesz ;)
nie lam sie chlopie ja tez co rusz mam chwile zwatpienia, ale trzeba myslec pozytywnie, bo zazwyczaj to warunki sa do du.. nie ty :)
p.s. laweda juz powoli lapie kolor ale jeszcze ze 3 tygodnie zanim dobrze rozkwitnie


Znowu mnie zabiłeś:mrgreen:

Greg77
02-06-2011, 21:10
No tak, i Wy tez widzicie to com zauwazyl ostatnimi czasy u siebie. Dolek jakis czy co.

No po tym zdjeciu widac dolek....wczesniej nie....nie przesadzaj, kazdy ma upadki i wzloty, trafisz jakis plener z dobrym swiatlem to odzyjesz;)