PDA

Zobacz pełną wersję : Matin NEOPRENE profilowane 43mm



timi
30-05-2011, 21:00
Szukam, szukam i nic. Czy ktoś pomoże i wskaże mi w pl sklep gdzie taki pasek można kupić. Dziękuje

rychu_cmg
30-05-2011, 21:30
Ja kupowałem w tym sklepie http://www.systembank.pl/
z tego co widzę teraz nie mają na stanie ale nie zaszkodzi zapytać.

bialogardzianin
31-05-2011, 08:34
Ja kupowałem w tym sklepie http://www.systembank.pl/
z tego co widzę teraz nie mają na stanie ale nie zaszkodzi zapytać.

Też tam kupiłem 1-2 tyg temu. Polecam.

barto28
31-05-2011, 09:00
Też tam kupiłem 1-2 tyg temu. Polecam.

Kolego a masz ten profilowany czy wersje plus ? ktorys z tych paskow ma takie zapinki plastikowe ktore w kazdej chwili mozna odpiac - nie wiem czy to jest wytrzymale i czy mozna spokojnie nosic aparat na szyi? :/

bialogardzianin
31-05-2011, 09:16
Kolego a masz ten profilowany czy wersje plus ? ktorys z tych paskow ma takie zapinki plastikowe ktore w kazdej chwili mozna odpiac - nie wiem czy to jest wytrzymale i czy mozna spokojnie nosic aparat na szyi? :/

Kupiłem prosty, nieprofilowany i bez spinek. Przez kilkanaście godzin sprawdził się wyśmienicie. Mam też starszego matina, profilowanego, dźwigającego d700+17-35+BP+sb800 z 5 eneloopami i z tym pracuje się wyśmienicie. Kto raz zasmakował pracy z paskiem neoprenowym, ten śmiem twierdzić już nigdy nie użyje systemowego. MZ, spinki do odpinania są zbędne, jeden aparat mam na szyi, drugi na ramieniu, a jak trzeba, owijam pasek wokół nadgarstka/ przedramienia dwa razy i fotografuję aparatem w ręku- to dodatkowe zabezpieczenie. Dodam na koniec, że chyba wygodniej mieć ten profilowany na ramię, moze będzie mniej zsuwać się z ramienia, bo ten prosty włąśnie musiałem poprawiać często, a jak profilowany miałem na ramieniu, nie zsuwał mi się tak.

barto28
31-05-2011, 09:21
Kupiłem prosty, nieprofilowany i bez spinek. Przez kilkanaście godzin sprawdził się wyśmienicie. Mam też starszego matina, profilowanego, dźwigającego d700+17-35+BP+sb800 z 5 eneloopami i z tym pracuje się wyśmienicie. Kto raz zasmakował pracy z paskiem neoprenowym, ten śmiem twierdzić już nigdy nie użyje systemowego. MZ, spinki do odpinania są zbędne, jeden aparat mam na szyi, drugi na ramieniu, a jak trzeba, owijam pasek wokół nadgarstka/ przedramienia dwa razy i fotografuję aparatem w ręku- to dodatkowe zabezpieczenie. Dodam na koniec, że chyba wygodniej mieć ten profilowany na ramię, moze będzie mniej zsuwać się z ramienia, bo ten prosty włąśnie musiałem poprawiać często, a jak profilowany miałem na ramieniu, nie zsuwał mi się tak.

Wlasnie jestem za tym profilowanym , tylko ze on ma te plastikowe spinki ( klamry ) i boje sie ze podczas noszenia body na szyi ktoras moze puscic :/

bialogardzianin
31-05-2011, 09:30
Wlasnie jestem za tym profilowanym , tylko ze on ma te plastikowe spinki ( klamry ) i boje sie ze podczas noszenia body na szyi ktoras moze puscic :/

jak ostatnio kupowałem, szukałem profilowanego bez klamr, ale nie było, stąd wybrałem prosty. Jeśli na rynku nie ma profilowanych bez klamr, możesz poczekać albo kupić z klamrami, które obetniesz i zszyjesz porządnie lub dasz do zszycia u krawca (rymarza), który ma odpowiednią maszynę, igłę i nici.

barto28
31-05-2011, 09:33
jak ostatnio kupowałem, szukałem profilowanego bez klamr, ale nie było, stąd wybrałem prosty. Jeśli na rynku nie ma profilowanych bez klamr, możesz poczekać albo kupić z klamrami, które obetniesz i zszyjesz porządnie lub dasz do zszycia u krawca (rymarza), który ma odpowiednią maszynę, igłę i nici.

No i chyba tak zrobie :) klamry odetne i sie zszyje , no chyba ze przejda moj test probny i beda wytrzymale :) w sumie z drugiej strony skoro daja te klamry to chyba musza byc wytrzymale prawda ? :)

Slon
31-05-2011, 09:39
mam oba profilowane - z klamrami i bez. Zadnego problemu od ponad roku. Poczatkowo rowniez sie o to obawialem, ale niepotrzebnie :)

barto28
31-05-2011, 09:44
mam oba profilowane - z klamrami i bez. Zadnego problemu od ponad roku. Poczatkowo rowniez sie o to obawialem, ale niepotrzebnie :)

:D na taka odpowiedz czekalem - w takim razie zamawiam profilowany z klamrami.

timi
31-05-2011, 12:41
No tak ale nie ma go na stanie , trzeba 3 tyg czekać