PDA

Zobacz pełną wersję : Paryz - Luty / Marzec (samolot 260 PLN RT, 4 dni)



TiTeUF
30-01-2007, 19:13
Czy ktos by reflektowal na 4 dni w Paryzu na przelomie lutego i marca ? Musze jechac bo mam do zalatwienia kilka spraw rodzinnych ale to nie zajmnie mi duzo czasu i bede wolny do latania i cykania. Doskonale znam miasto i jezyk wiec nie ma problemu, moge oprowadzic i tego glownie po ciekawych miejscach, mniej turystycznych i bardziej ciekawych, naturalnych, z odpowiednim klimatem miasta ...

Cena biletu (wylot w pn, przylot w pt) to okolo 260 zlotych (cena z VAT i taksami w obie strony, specjalna promocja z centralwings).

Czy ktos by reflektowal na taki wypad ?

A moze ktos juz jest w okolicach to chetnie sie spotkam !

Piszcie pytania !

Na razie !

j_szczygiel
30-01-2007, 19:37
ja bym reflektowal jesli tylko po 27.II ;)
napisz co z noclegiem, gdzie mozna sie stolowac (restauracje itp?), i okresl skad jestes ;) moje gg jest w profilu - zapraszam :]

TiTeUF
30-01-2007, 20:41
ja bym reflektowal jesli tylko po 27.II ;)

Wylot jest 26 lutego ... :( ale to z Lodzi, sprawdze z innych miast

j_szczygiel
30-01-2007, 21:14
ja jestem matematycznie uwiazany do 27 lutego, niestety.... gdyby cos sie zmienilo kontaktuj sie przez gg ;)

vitter
23-02-2007, 22:21
My do Francji jedziemy albo 2-8 kwietnia albo po świetach 10-15 kwietnia.
Jak ktoś chce sie zabrac zapraszam na prv
TiTeUf znasz jakieś tanie kwatery ?

TiTeUF
23-02-2007, 22:32
[QUOTE=vitter;229242]My do Francji jedziemy albo 2-8 kwietnia albo po świetach 10-15 kwietnia.QUOTE]

Zobacze, na razie musze wyjechac z Polski przed koncem miesiaca wiec jak pogoda jest nieciekawa jade do Berlina bo blizej a w Paryzu musze troche pochodzic aby pozalatwiac sprawy wiec wole miec ladniejsza pogode co nawet jest lepsze do zdjec.