PDA

Zobacz pełną wersję : Aparat za milion euro!



mswilk
30-05-2011, 07:26
Rekordowa suma za zabytkowy aparat fotograficzny. 1,1 miliona euro kosztował pochodzący z 1923-ego roku aparat z serii Leica-O. Tyle zapłacił zwycięzca aukcji zorganizowanej w jednym z wiedeńskich domów aukcyjnych.

WIADOMOŚĆ (http://www.tvn24.pl/0,1704864,0,1,aparat-za-milion-euro,wiadomosc.html)

osmax
30-05-2011, 08:33
Niektórzy takie gadżety mają na strychu :p

http://www.canon-board.info/showthread.php?t=75837

gregzorba
30-05-2011, 08:33
chyba pójdę przeszukac strych itp. :)

sibelio
30-05-2011, 14:55
Chłopaki,
a stare aparaty z bloku wschodniego też są coś warte?

2pompony
30-05-2011, 15:20
Chłopaki,
a stare aparaty z bloku wschodniego też są coś warte?

To zależy jakie. Przyzwoicie utrzymane Narcyzy (SLR na 16 mm) to i po 3000 PLN chodzą, pierwsze Zenity - jeszcze Zorki z domontowanym układem lustra - po kilkaset nawet, jakieś kgbowskie mikro wynalazki też drogawe.

Ale ogólnie uczciwego Mercedesa się za to nie kupi, jak za dobrą Leicę.

sibelio
30-05-2011, 15:55
Luz, musze przejrzeć szafę i zobaczymy co mam, może na fajne audio do fury będzie ;]

Rafał_Sz
30-05-2011, 16:05
A ile jest wart Dk7 ze 100% sprawnym AF?

:);)

sibelio
30-05-2011, 18:59
Da mi ktoś milion euro za Super Dollina II ? :D