Zobacz pełną wersję : Aparat za milion euro!
Rekordowa suma za zabytkowy aparat fotograficzny. 1,1 miliona euro kosztował pochodzący z 1923-ego roku aparat z serii Leica-O. Tyle zapłacił zwycięzca aukcji zorganizowanej w jednym z wiedeńskich domów aukcyjnych.
WIADOMOŚĆ (http://www.tvn24.pl/0,1704864,0,1,aparat-za-milion-euro,wiadomosc.html)
Niektórzy takie gadżety mają na strychu :p
http://www.canon-board.info/showthread.php?t=75837
gregzorba
30-05-2011, 08:33
chyba pójdę przeszukac strych itp. :)
Chłopaki,
a stare aparaty z bloku wschodniego też są coś warte?
2pompony
30-05-2011, 15:20
Chłopaki,
a stare aparaty z bloku wschodniego też są coś warte?
To zależy jakie. Przyzwoicie utrzymane Narcyzy (SLR na 16 mm) to i po 3000 PLN chodzą, pierwsze Zenity - jeszcze Zorki z domontowanym układem lustra - po kilkaset nawet, jakieś kgbowskie mikro wynalazki też drogawe.
Ale ogólnie uczciwego Mercedesa się za to nie kupi, jak za dobrą Leicę.
Luz, musze przejrzeć szafę i zobaczymy co mam, może na fajne audio do fury będzie ;]
Rafał_Sz
30-05-2011, 16:05
A ile jest wart Dk7 ze 100% sprawnym AF?
:);)
Da mi ktoś milion euro za Super Dollina II ? :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.