Zobacz pełną wersję : "Niebo samolotami malowane..." - Rewelka
http://www.geekweek.pl/niebo-samolotami-malowane/328030/
Dla mnie bomba :) Chciałbym mieć jedno z takich zdjęć w domu na ścianie w rozmiarze 3x1m :)
Mogę Ci takie namalować w PS. Efekt wizualny będzie taki sam.;)
Mogę Ci takie namalować w PS. Efekt wizualny będzie taki sam.;)
Można i tak. Ale wtedy nie jest to już fotografia tylko grafika komputerowa :)
Można i tak. Ale wtedy nie jest to już fotografia tylko grafika komputerowa :)
Dla mnie to może być namalowane na płótnie olejami. :lol: Technika odwzorowania jest nieważna. Wrażenia estetyczne się liczą.
jackrabbit
27-05-2011, 21:29
kurcze jade chyba w przyszly weekend na heathrow sie pobawic tak :)
No bardzo ładne :-)
Pomysł super. Wykonanie też.
widze ze musze posiedziec kilka nocy na tarasie ;) nad glowa przelatuje mi calkie sporo samolotow startujacych z poznanskiej Lawicy :)
widziałem podobne zdjęcia robione efom na Krzesinach, przy starcie/lądowaniu kilku sztuk w nocy można się pobawić, tylko tło tam jest słabe
Kundzior
30-05-2011, 20:23
Chcecie dobrych zdjęć lotniczych.
www.spfl.pl
http://www.hesja.pl/
http://szychowski.eu/
Na tych stronach co podałem znajdziecie zdjęcia zapierające dech, budzące wyobraźnie i pożądanie. Są też tam odnośniki do innych ciekawych stron artystów o pokrewnych zainteresowaniach. Gorąco polecam.
Chcecie dobrych zdjęć lotniczych.
Nie chcemy. Chcemy "zig-zagi" ze światełek na niebie.
Nie chcemy. Chcemy "zig-zagi" ze światełek na niebie.
Tu fajnie zakręcili http://flightaware.com/photos/view/16440-8f12077d6f1bf0701c264175a87768b70f36de27%3bsize=fu llsize/staffpicksweek/sort/votes/page/1
Fajne zdjecia, niektore nawet bardzo......tylko, ze na naszych lotniskach jest taki ruch, ze trzeba by naswietlac cala noc:D:D:D
Warto by bylo zasadzic sie przy jakims duzym lotnisku jak Kopenhaga, czy chocby ktores w Londynie;)
Kundzior
31-05-2011, 21:55
Tu fajnie zakręcili http://flightaware.com/photos/view/16440-8f12077d6f1bf0701c264175a87768b70f36de27%3bsize=fu llsize/staffpicksweek/sort/votes/page/1
Dyziek, pokaż im klasę, mam na myśli dobre zdjęcie.
Tu fajnie zakręcili http://flightaware.com/photos/view/16440-8f12077d6f1bf0701c264175a87768b70f36de27%3bsize=fu llsize/staffpicksweek/sort/votes/page/1
Rewelacja :) Chyba się wybiorę którejś nocki do Warszawy - może uda mi się cyknać parę fotek :)
Fajne zdjecia, niektore nawet bardzo......tylko, ze na naszych lotniskach jest taki ruch, ze trzeba by naswietlac cala noc:D:D:D
Warto by bylo zasadzic sie przy jakims duzym lotnisku jak Kopenhaga, czy chocby ktores w Londynie;)
A po co Ci lotnisko. Wystarczy model latający.:wink:
A po co Ci lotnisko. Wystarczy model latający.:wink:
Do tego model??;)
http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang13.jpg
http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang3.jpg
http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang1.jpg
Do tego model??;)
http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang13.jpg
http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang3.jpg
http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang1.jpg
No dobra. Dobra makieta lotniska wraz z przyległościami i model.:wink:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.