PDA

Zobacz pełną wersję : "Niebo samolotami malowane..." - Rewelka



mihow
27-05-2011, 21:04
http://www.geekweek.pl/niebo-samolotami-malowane/328030/

Dla mnie bomba :) Chciałbym mieć jedno z takich zdjęć w domu na ścianie w rozmiarze 3x1m :)

freefly
27-05-2011, 21:08
Mogę Ci takie namalować w PS. Efekt wizualny będzie taki sam.;)

mihow
27-05-2011, 21:12
Mogę Ci takie namalować w PS. Efekt wizualny będzie taki sam.;)

Można i tak. Ale wtedy nie jest to już fotografia tylko grafika komputerowa :)

freefly
27-05-2011, 21:18
Można i tak. Ale wtedy nie jest to już fotografia tylko grafika komputerowa :)

Dla mnie to może być namalowane na płótnie olejami. :lol: Technika odwzorowania jest nieważna. Wrażenia estetyczne się liczą.

jackrabbit
27-05-2011, 21:29
kurcze jade chyba w przyszly weekend na heathrow sie pobawic tak :)

ASAHI
29-05-2011, 21:01
No bardzo ładne :-)
Pomysł super. Wykonanie też.

sote
30-05-2011, 10:39
widze ze musze posiedziec kilka nocy na tarasie ;) nad glowa przelatuje mi calkie sporo samolotow startujacych z poznanskiej Lawicy :)

mcl
30-05-2011, 15:00
widziałem podobne zdjęcia robione efom na Krzesinach, przy starcie/lądowaniu kilku sztuk w nocy można się pobawić, tylko tło tam jest słabe

Kundzior
30-05-2011, 20:23
Chcecie dobrych zdjęć lotniczych.

www.spfl.pl
http://www.hesja.pl/
http://szychowski.eu/

Na tych stronach co podałem znajdziecie zdjęcia zapierające dech, budzące wyobraźnie i pożądanie. Są też tam odnośniki do innych ciekawych stron artystów o pokrewnych zainteresowaniach. Gorąco polecam.

freefly
31-05-2011, 00:08
Chcecie dobrych zdjęć lotniczych.


Nie chcemy. Chcemy "zig-zagi" ze światełek na niebie.

Dyziek
31-05-2011, 21:47
Nie chcemy. Chcemy "zig-zagi" ze światełek na niebie.

Tu fajnie zakręcili http://flightaware.com/photos/view/16440-8f12077d6f1bf0701c264175a87768b70f36de27%3bsize=fu llsize/staffpicksweek/sort/votes/page/1

Greg77
31-05-2011, 21:52
Fajne zdjecia, niektore nawet bardzo......tylko, ze na naszych lotniskach jest taki ruch, ze trzeba by naswietlac cala noc:D:D:D
Warto by bylo zasadzic sie przy jakims duzym lotnisku jak Kopenhaga, czy chocby ktores w Londynie;)

Kundzior
31-05-2011, 21:55
Tu fajnie zakręcili http://flightaware.com/photos/view/16440-8f12077d6f1bf0701c264175a87768b70f36de27%3bsize=fu llsize/staffpicksweek/sort/votes/page/1

Dyziek, pokaż im klasę, mam na myśli dobre zdjęcie.

mihow
31-05-2011, 21:55
Tu fajnie zakręcili http://flightaware.com/photos/view/16440-8f12077d6f1bf0701c264175a87768b70f36de27%3bsize=fu llsize/staffpicksweek/sort/votes/page/1

Rewelacja :) Chyba się wybiorę którejś nocki do Warszawy - może uda mi się cyknać parę fotek :)

freefly
31-05-2011, 22:14
Fajne zdjecia, niektore nawet bardzo......tylko, ze na naszych lotniskach jest taki ruch, ze trzeba by naswietlac cala noc:D:D:D
Warto by bylo zasadzic sie przy jakims duzym lotnisku jak Kopenhaga, czy chocby ktores w Londynie;)

A po co Ci lotnisko. Wystarczy model latający.:wink:

Greg77
01-06-2011, 07:50
A po co Ci lotnisko. Wystarczy model latający.:wink:

Do tego model??;)

http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang13.jpg

http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang3.jpg

http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang1.jpg

freefly
01-06-2011, 09:05
Do tego model??;)

http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang13.jpg

http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang3.jpg

http://www.geekweek.pl/wp-content/uploads/2011/05/TerenceChang1.jpg


No dobra. Dobra makieta lotniska wraz z przyległościami i model.:wink: