Zetec
27-05-2011, 08:07
To w zasadzie taka ciekawostka.
Mam dwie karty tej firmy:
1. Extreme III 16GB
2. Extreme 60MB/s 16GB
W eksploratorze Windy ta druga jest o 400M mniejsza.
To samo pokazuje licznik na aparacie:
1. 788
2. 769
Pzdr
Mam dwie karty tej firmy:
1. Extreme III 16GB
2. Extreme 60MB/s 16GB
W eksploratorze Windy ta druga jest o 400M mniejsza.
To samo pokazuje licznik na aparacie:
1. 788
2. 769
Pzdr