PDA

Zobacz pełną wersję : Małgorzata Dydek nie żyje.



!AGresT
27-05-2011, 07:56
Jak w temacie:
http://wyborcza.pl/1,75248,9675844,Malgorzata_Dydek_nie_zyje.html
Czy tylko ja mam wrażenie, że ostatnio często takie tematy tu goszczą...

Dyziek
27-05-2011, 08:49
Smutne...

fotograf58
27-05-2011, 08:50
Wielki, bardzo wielki żal i smutek :(

Marcin Jakubowski
27-05-2011, 11:16
niech spoczywa w pokoju.

snakemaycry
27-05-2011, 12:04
I jeszcze do tego była w ciąży, ech .... ;(

georghe
27-05-2011, 22:43
Jestem zdruzgotany, byłem pewien, że Pani Małgorzata wróci do zdrowia... Szok i smutek ogromny.

marekm
28-05-2011, 03:16
['] ['] [']