Zobacz pełną wersję : WV Bora
grzegorzula
25-05-2011, 21:29
sprobowalem pobawic sie troszeczke w fotografie samochodów, na zyczenie kolegi.prosilbym o porady co ewentualnie poprawic :P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dirt-71.nd.e-wro.pl/DSC_4176silnik.jpg)
pozdrawiam
Gurgul99
25-05-2011, 21:40
Ja powiem tylko jedno - reflektory wygladaja koszmarnie, jak wypiaskowane albo brudne...resztę opinii zostawiam "znającym się".
needlehole
25-05-2011, 22:09
prawda, lampy mocno matowe. i nie wiem czy TDi to silnik do pokazywania :)
grzegorzula
25-05-2011, 22:25
fakt ze lampy matowe bo brudne od srodka strasznie albo moze ten model tak ma :) z silnikiem taki mały experyment
pozdrawiam
A co temu zdjęciu daje taki przechył? Kolory mi się nie podobają. Może masz inne w bardziej normalnej obróbce itd. To nie jest dobre moim zdaniem.
grzegorzula
25-05-2011, 22:31
przechył ? a taki był zamiar :) moze nastepnym razem bedzie troszke lepiej
Rowniez przecyl mi nei podchodzi, az glowe przekrecilem jak zobaczylem fotke. Dla mnie za ciasno troszke, silnik faktycznie nie do chwalenia sie bo nie ma kompletnie czym, a autko jak kazda zwykla seryjna Bora, nuda. i co to za zielona smuga na przednim zderzaku ?
Zdjęcie wyglądałoby o niebo lepiej gdyby mu zrobic rotate left. Reflektory nie zdobią foty, światło nie do końca ładnie siadło na karoserii moim zdaniem choć trudno mi tę myśl rozwinąć. Efekt z maską ok ale też jakoś w tym konkretnym użyciu mi nie leży. Jakoś tak "nie wiem :/ "
grzegorzula
27-05-2011, 19:33
ok dziekuje wszystkim za komentarze i rady...obiecuje nastepnym razem lepsze zdjecia :)
pozdrawiam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.