PDA

Zobacz pełną wersję : Podróż po USA.



AMI
25-05-2011, 03:05
Witam,

Zapraszam na sprawozdanie z naszej (mojej i Doroty) podróży po USA. Zamierzamy w miarę dostępności internetu wrzucać codziennie jakąś fotkę ;) a plany mamy obszerne.

http://blog.fotorefleksje.pl/?p=56

Pozdrawiamy całe forum.

AMI

elanek
25-05-2011, 07:59
z niecierpliwością oczekuję fotek i relacji

Maro66.
25-05-2011, 09:11
Świetne, lubię bardzo takie fotograficzne relacje z "egzotycznych" podróży.

Michał Jędrak
25-05-2011, 10:52
Wrzucaj na bloga, bo masz we mnie czytelnika. Jak tylko dzieciaki odchowam (za jakieś 2 lata), to planuję też sobie wyjechać krajoznawczo z rodziną na jakieś pół roku

Dyziek
25-05-2011, 10:56
Pozdrówki dla ciebie i Dorotki:smile:

Władca Pixeli
26-05-2011, 04:31
Mam nadzieję, że uważnie śledzisz pogodę. Sezon tornad się rozpoczął :mrgreen:

Pawliko
26-05-2011, 11:38
:o
niesamowicie zazdroszczę, będę czytał! :)

KaleidoStar
26-05-2011, 21:34
Dodaję do ulubionych :) Będzie na co popatrzec :)

AMI
26-05-2011, 22:20
Dziękuję wszystkim za miłe słowa :) najlepsze się dopiero zacznie jak opuścimy florydę na razie to wypoczynek :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
AMI

AMI
31-05-2011, 19:02
Zapraszamy na bloga, dziś zdjęcia z Grand Canyon Colorado.

http://blog.fotorefleksje.pl/?p=109

Pozdrawiamy Forumowiczów,
AMI&Dorota

ASAHI
01-06-2011, 21:11
Wszystko super, zdjęcia świetne, ale morze pisze się przez RZ :-)
Pozdrawiam i zazdroszczę wyprawy !

AMI
11-06-2011, 06:56
Hehe, to już zmęczenie wyprawą daje o sobie znać:) Więc za ortografię przepraszam :) Ostatnie posty z codziennej relacji :)

http://blog.fotorefleksje.pl/

Następne dwa tygodnie będą opisywane w postach, ale już tak jak "wyjdzie".

Pozdrawiamy,
AMI&Dorota

Andre
11-06-2011, 09:27
Zdjęcia są naprawdę ładne, super się je ogląda.

AMI
21-06-2011, 20:05
Dzięki Andre, tym bardziej, że wrzucane w biegu, przed spaniem albo przed wyjazdem w trasę;)