Zobacz pełną wersję : Podróż po USA.
Witam,
Zapraszam na sprawozdanie z naszej (mojej i Doroty) podróży po USA. Zamierzamy w miarę dostępności internetu wrzucać codziennie jakąś fotkę ;) a plany mamy obszerne.
http://blog.fotorefleksje.pl/?p=56
Pozdrawiamy całe forum.
AMI
z niecierpliwością oczekuję fotek i relacji
Świetne, lubię bardzo takie fotograficzne relacje z "egzotycznych" podróży.
Michał Jędrak
25-05-2011, 10:52
Wrzucaj na bloga, bo masz we mnie czytelnika. Jak tylko dzieciaki odchowam (za jakieś 2 lata), to planuję też sobie wyjechać krajoznawczo z rodziną na jakieś pół roku
Pozdrówki dla ciebie i Dorotki:smile:
Władca Pixeli
26-05-2011, 04:31
Mam nadzieję, że uważnie śledzisz pogodę. Sezon tornad się rozpoczął :mrgreen:
:o
niesamowicie zazdroszczę, będę czytał! :)
KaleidoStar
26-05-2011, 21:34
Dodaję do ulubionych :) Będzie na co popatrzec :)
Dziękuję wszystkim za miłe słowa :) najlepsze się dopiero zacznie jak opuścimy florydę na razie to wypoczynek :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
AMI
Zapraszamy na bloga, dziś zdjęcia z Grand Canyon Colorado.
http://blog.fotorefleksje.pl/?p=109
Pozdrawiamy Forumowiczów,
AMI&Dorota
Wszystko super, zdjęcia świetne, ale morze pisze się przez RZ :-)
Pozdrawiam i zazdroszczę wyprawy !
Hehe, to już zmęczenie wyprawą daje o sobie znać:) Więc za ortografię przepraszam :) Ostatnie posty z codziennej relacji :)
http://blog.fotorefleksje.pl/
Następne dwa tygodnie będą opisywane w postach, ale już tak jak "wyjdzie".
Pozdrawiamy,
AMI&Dorota
Zdjęcia są naprawdę ładne, super się je ogląda.
Dzięki Andre, tym bardziej, że wrzucane w biegu, przed spaniem albo przed wyjazdem w trasę;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.