PDA

Zobacz pełną wersję : Dyfuzory Pocket Bouncer i Ultrasoft ???



hajdar
25-05-2005, 09:38
Witam,

Uzywa ktos? jak w temacie?
Dostepne np. w www.raysfoto.pl

Moze jakies opinnie? jak sie sprawuje? jakie sens zakupu? nie zawsze da sie odbic od sciany czy sufitu...

Mam Metz 40 MZ 2.

Pozdr

Redskull
25-05-2005, 13:27
Momi zdaniem lepszy jest Sto-Fen, rowniez dostepny w rays... Mam, uzywam i efekty sa bardzo dobre! Cena na allegro to okolo 80 zl.

hajdar
25-05-2005, 13:47
To zalezy do czego, podobno bardzo ladnie zmiekcza swiatlo, ale nie nadaje sie do takich zastosowan jak Pocket Boncer, raczej do uzycia w niewielkich pomieszczeniach itd. Tam gdzie wysoko (kosciol, hala, dziwaczny sufit) wydaje mnie sie ze wlasnie Pocket Bouncer, no nic, moze kupie i sam sprawdze.

Redskull
26-05-2005, 08:48
Robilem studniowke w dyskotece,ktorej wysokosc to 2 pietra. Sufit czarny,sciany na bordowo(ciemno jak cholera), wszytsko slicznie wyszlo ze STO-fenem (SB-26 na 45 w gore, 1/45 i f4-5.6). Pierwszy plan ciut przepalony(bez problemu dalo sie skorygowac), a 2, 3 i dalsze slicznie(jak na takie warunki) naswietlone.... POLECAM SERDECZNIE!

bradley
26-05-2005, 23:12
Używałem lumiquesta i efekty były "takie sobie", a w użyciu makabra. Strasznnie nieporęczna konstrukcja. Wyrzuciłem!!!. Teraz mam STO-FENa i jestem b. zadowolony zarówno z efektów jaki funkcjonalności. Jedyna wada, że spadał z mojej SB-25, ale pomogło zastosowanie dwustronnej taśmy klejącej. Kupiłem na allegro. Polecam