PDA

Zobacz pełną wersję : Lowepro Inverse 100 lub 200



conik
24-05-2011, 10:31
Potrzebuje biodrowki na d700 + 20-35 + 85/1.4 (+ drobiazgi)
wlezie to do I100 czy rozejzec sie za I200??

moonrage
24-05-2011, 10:54
od dłuższego czasu jako torby używam I200 i bez problemu noszę w niej body + grip, dwa szkła oraz np. SB900, a do tego tak jak piszesz, zostaje jeszcze miejsce np. w przedniej kieszeni na inne drobiazgi. Jest to muszę przyznać bardzo fajna torba i chociaż uwielbiam zestaw modułowy Think Tank to chyba nie pozbędę się Lowepro Inverse 200

conik
24-05-2011, 11:46
dzieki...tak na marginesie zdecydowalem sie na oriona aw z racji odpinanej plecakowej czesci... biodrowka luzem + duzy plecak na grzbiecie i mala odpinka w srodku duzego albo caly orion na lazenie bez duzego plecaka...