Grzesiek_G
24-05-2011, 09:41
Czy ktoś z Was orientuje się jak robi się tego typu wyświetlanie pdf-ów na stronie www?
Jest do tego jakiś player, czy trzeba wszystko we flashu własnoręcznie napisać?
Chodzi mi o przykład jak tu (http://www.hettich.com/blaetterkataloge/touch-in_2008/en_DE/blaetterkatalog/).
Może któryś z kolegów wie jak i chciałby mi pomóc, także za niewielkim wynagrodzeniem.
Jest do tego jakiś player, czy trzeba wszystko we flashu własnoręcznie napisać?
Chodzi mi o przykład jak tu (http://www.hettich.com/blaetterkataloge/touch-in_2008/en_DE/blaetterkatalog/).
Może któryś z kolegów wie jak i chciałby mi pomóc, także za niewielkim wynagrodzeniem.