Zobacz pełną wersję : Czy to "nasz" mini? ;)
marszull
23-05-2011, 18:56
Jesli tak to gratulacje
http://www.fotografuj.pl/News/Zwyciezcy_konkursu_Fotografia_przedmiotu_i_martwej _natury/id/5013
ps bardzo fajne zdjecie
Andrzej Olender
23-05-2011, 20:29
Również gratuluje :)
brawo mini :)
Nick się zgadza w sumie. Gratki!
andrstac
24-05-2011, 11:26
Exif (ostał się o dziwo) też prawdę powie:)
GRATULACJE
Bardzo ciekawa fotografia, gratki Michał ;)
robin102
24-05-2011, 16:09
Gratulacje Michał.
No widzisz , że warto było skończyć szkółkę fotograficzną :)
Gratulacje! Uważam, że zdjęcie jest świetne.
Kurczę, to wy wcześniej o tym się dowiedzieliście niż ja ;p
Ja dopiero teraz zobaczyłem, że to zdjęcie wygrało.
Fakt, że prosili mnie o przesłanie "oryginału" (oczywiście wysłałem jpg'a a nie nef'a), ale nie spodziewałem się, że to zdjęcie wygra.
Bardziej niż z nagrody cieszę się, że ktoś docenił to zdjęcie, choć ja uważałem je za takie "byle jakie", szczególnie, że prostota jego wykonania była wręcz porażająca :)
Bardzo wszystkim serdecznie dziękuje za gratulacje.
marszull
25-05-2011, 00:57
Nie badz taki skromny, bo zdjecie jest moim zdaniem naprawde dobre ;)
jaki skromny :P
gratulacje!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.