PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to "nasz" mini? ;)



marszull
23-05-2011, 18:56
Jesli tak to gratulacje
http://www.fotografuj.pl/News/Zwyciezcy_konkursu_Fotografia_przedmiotu_i_martwej _natury/id/5013

ps bardzo fajne zdjecie

Andrzej Olender
23-05-2011, 20:29
Również gratuluje :)
brawo mini :)

thorcik
23-05-2011, 20:36
Nick się zgadza w sumie. Gratki!

prz3mo
23-05-2011, 22:05
Gratulacje ! Super :)

andrstac
24-05-2011, 11:26
Exif (ostał się o dziwo) też prawdę powie:)

GRATULACJE

maclat
24-05-2011, 15:48
Bardzo ciekawa fotografia, gratki Michał ;)

robin102
24-05-2011, 16:09
Gratulacje Michał.
No widzisz , że warto było skończyć szkółkę fotograficzną :)

tek
24-05-2011, 22:47
Gratulacje! Uważam, że zdjęcie jest świetne.

mini21
25-05-2011, 00:25
Kurczę, to wy wcześniej o tym się dowiedzieliście niż ja ;p
Ja dopiero teraz zobaczyłem, że to zdjęcie wygrało.
Fakt, że prosili mnie o przesłanie "oryginału" (oczywiście wysłałem jpg'a a nie nef'a), ale nie spodziewałem się, że to zdjęcie wygra.

Bardziej niż z nagrody cieszę się, że ktoś docenił to zdjęcie, choć ja uważałem je za takie "byle jakie", szczególnie, że prostota jego wykonania była wręcz porażająca :)

Bardzo wszystkim serdecznie dziękuje za gratulacje.

marszull
25-05-2011, 00:57
Nie badz taki skromny, bo zdjecie jest moim zdaniem naprawde dobre ;)

Duca
25-05-2011, 08:51
jaki skromny :P
gratulacje!