PDA

Zobacz pełną wersję : [ Foto-żart ] "A pójdziesz mi z tym aparatem bo ugryzę ..."



puchbeary
29-01-2007, 22:48
http://img482.imageshack.us/img482/2823/dsc0070sandiscuq9.jpg
Niesamowita przylepa z tego kota :D

igorzak
29-01-2007, 22:50
Ciemność...
A poza tym takie trochę bez wyrazu...

puchbeary
29-01-2007, 22:56
Daj spokój - to tylko śmieszne ujęcie pstryknięte na rodzinny wypadzie do Borkowa. Nie ma być wzorcowe technicznie - ma być śmieszne. Jeśli nie jest to trudno - widac łatwiej mnie rozbawić niz ciebie :D

igorzak
29-01-2007, 23:00
Nie mówie, że nie jest śmieszne, ale żeby cokolwiek zobaczyć to trzeba ustawić jasność monitora na 100 lub maksymalnie ustawić do pionu ekran w laptopie.

P.S. Widać że mamy z deka inne poczucie humoru...

puchbeary
29-01-2007, 23:54
Nie mówie, że nie jest śmieszne, ale żeby cokolwiek zobaczyć to trzeba ustawić jasność monitora na 100 lub maksymalnie ustawić do pionu ekran w laptopie.

P.S. Widać że mamy z deka inne poczucie humoru...
specjalnie dla ciebie wersja z autopoziomami z PSa. Mam nadzieję że teraz dasz spokój technicznej stronie tej fotki która kompletnie nie ma znaczenia. Myślę że nawet jeśli to zdjęcie niosło w sobie jakąś dozę humoru to nasza dyskusja skutecznie go z tego obdarła ...
http://images14.fotosik.pl/79/a18af65cc4698162med.jpg

Mosquito
29-01-2007, 23:59
Myślę że nawet jeśli to zdjęcie niosło w sobie jakąś dozę humoru to nasza dyskusja skutecznie go z tego obdarła ...


Bo to prawie czarny kot jest! pecha przynosi menda :) (milosnicy kotow, bez obrazy) ;)

igorzak
30-01-2007, 00:00
Nooo, teraz to nareszcie coś widać:D

Fotka całkiem przyjemna... i mina tego kota....

P.S. Masz rację. Proponuję moderatorowi usunięcie wcześniejszych postów.

wertus
30-01-2007, 21:21
orginał za ciemny i tematycznie takie sobie

puchbeary
30-01-2007, 21:48
orginał za ciemny i tematycznie takie sobie
Jesuu.. następnym razem postaram się na wypad z rodzinką zabrać softboxa :evil: .
Może ja źle interpretuję dział ale w foto-żarcie to chyba nie technika najważniejsza. Że nie śmieszne moge zrozumieć i biję się w piersi że gniota wystawiłem ale dajcie już spokój technicznej stronie fotki !!!! Czy wam już zupełnie się wszystko przestawiło - jak przy ocenie fotki nie napiszecie, "za ciemne", "za jasne", "szumy", "zly kadr", "krzywy kadr" itd to czujecie się niedowartościowani? Prosiłem już powyżej żeby technicznej strony nie komentować bo to pstrykanie dla pstrykania :( Idźcie oceniać technikę do działu "akt" albo "digiart" :/ .

ekonet
13-02-2007, 22:05
Koledzy, wyluzujcie...

Lepiej niech ktoś zwróci uwagę, jak krotochwilnie kot pokazał lewy kieł...
Prawie jak z obrazka, który kiedyś, przed laty, "Świat Książki" przysłał w pakiecie pt. "Co mamy zrobić, by Ciebie odzyskać?" - i wizerunek grubego kota-bandyty-przechery, trzymającego bukiet kwiatów i przewrotnie szczerzącego kły :)

puchbeary
13-02-2007, 23:23
Ufff... dzięki Ci Losie za te przejawy łaski :mrgreen: Przywracasz mi wiarę w ludzi kolego...

ekonet
13-02-2007, 23:48
Gwoli sprawiedliwości jednak - na pierwszym zdjęciu, tym ciemnym, trudno było się dopatrzyć tego cwaniackiego kła... :)