Zobacz pełną wersję : Prezydent USA Obama w Irlandii
Jak utknął (http://youtu.be/mKym-Zi3mOQ) pod ambasadą USA w Dublinie :D
Pozdrawiam.
Zawsze mnie rozwala, jak ogromne przedsięwzięcia wykrzaczają się przez jakąś bzdurę totalną :)
Chociaż rozbicie lądownika na Marsie spowodowane błędem w przeliczaniu metrów na stopy długo pozostanie nie do przebicia.
Do humoru to chyba dac.
Ktoś może mi wytłumaczyć po kiego zastawili busem auto Obamy? Czyżby obawiali się ataku..czy co:roll: ?
ps. Nigdy tego nie zrozumieć - stac kilka godzin by zobaczyć...jakiegoś obcego prezydenta..eh
ps. Nigdy tego nie zrozumieć - stac kilka godzin by zobaczyć...jakiegoś obcego prezydenta..eh
Jedni preferują disco polo, a inni rocka :D
Również trzeba zrozumieć ludzi którzy przychodzą zobaczyć obcych prezydentów ;)
Czyżby obawiali się ataku..czy co ?
Hmm, przecież nikt na niego nie poluje ;)
Ogólnie wpadka pod ambasadą :p
Ktoś może mi wytłumaczyć po kiego zastawili busem auto Obamy? Czyżby obawiali się ataku..czy co:roll: ?
ps. Nigdy tego nie zrozumieć - stac kilka godzin by zobaczyć...jakiegoś obcego prezydenta..eh
To Irlandia, maja swoich czubow w dodatku nazwozili sobie kolejnych z krajow muzulmanskich, po akcji z Osama niejednego swedzi reka zeby dostac sie do raju a na takiego nawet snajperzy na dachu nie dzialaja odstraszajaco. W Oslo bylo to samo, na szczescie policja wylapywala z daleka pacyfistow w kominiarkach :wink:
velaskez
23-05-2011, 20:54
Jak się idzie obejrzeć biały dom w D.C. to wystarczy się uważnie porozglądać, żeby zobaczyć, że na każdym dachu siedzą snajperzy ;) Dla nich prezydent jest jak jajko i już;)
jackrabbit
23-05-2011, 21:01
Jak się idzie obejrzeć biały dom w D.C. to wystarczy się uważnie porozglądać, żeby zobaczyć, że na każdym dachu siedzą snajperzy ;) Dla nich prezydent jest jak jajko i już;)
u nas tez nie jest najgorzej. ABW czuwa :mrgreen:
Paablitos
23-05-2011, 22:00
...Dla nich prezydent jest jak jajko i już;)....
I co... siedza, pilnuja zeby nikt nie zbil skorupki i czekaja co sie z tego jajka wykluje?;)
Ja tam czekam aż nasi spotterzy upolują np. Marine One :)
velaskez
23-05-2011, 23:34
I co... siedza, pilnuja zeby nikt nie zbil skorupki i czekaja co sie z tego jajka wykluje?;)
Albo się wykluwa reelekcja albo nie :D
Rafał_Sz
24-05-2011, 10:18
Mógł jechać bejcą. :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.