Zobacz pełną wersję : Czy używa ktoś GPSa Compact Flash
j.w.
GPS jako karta Compact Flash, czy taka karta pasuje do wszystkich np. palmtopów ( Fujitsu Simens np.) ???
Ja kiedyś używałem, ale bardzo kiepski (na SIRF Start II jeszcze). Tak, karta pasuje do wszystkich palmów z gniazdem CF, w systemie instaluje się jako port COM (u mnie nie trzeba było żadnych sterowników itp.). Wady: mój odbiornik był zmontowany na bardzo cienkiej płytce, która niestety łatwo się wyginała przy lekkim nacisku na wystającą część (wtyczka była połączona sztywno z anteną), co powodowało pękanie lutów.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.