PDA

Zobacz pełną wersję : Niezły aparat



Andre
18-05-2011, 22:48
http://gadzetomania.pl/2011/05/18/co-potrafi-2-metrowy-retro-aparat-wideo

Cosnek
18-05-2011, 23:02
wow! ciekawe jak duże można zrobić powiększenia.

credka
19-05-2011, 09:20
A my tu narzekamy na ciężar i gabaryty luster :D

doktor
19-05-2011, 10:13
Hmm, powiększalnik do 8x10 cala kosztuje około 20 000 USD, ten aparat daje negatyw 14 x 36 cali (36 x 92 cm). Chyba trzeba byłoby samemu zrobić powiększalnik, włącznie z obiektywem. I mieć odpowiedniej wielkości pomieszczenie na ciemnię.

conik
19-05-2011, 10:33
fajnie kupa lasek za nim chodzi, jim beam na murku...to jest zycie fotografa;)


poza tym po co powiekszalnik przy takim rozmiarze....stykowki sie robi i pozamiatane;)