PDA

Zobacz pełną wersję : Ciekawe....



amirez
18-05-2011, 17:54
Ciekawe jakie byłyby komentarze, gdyby fotkę (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=12806) wystawić na forum do oceny? W dziale np. Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa.

stock
18-05-2011, 18:02
było juz o tym. fotografia ogólna zdaje sie :)

Greg77
18-05-2011, 18:11
Tak bylo http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=180542 moim zdaniem jest bo jest.....do mnie nie przemawia i nie podoba mi sie;)

Kundzior
21-05-2011, 13:20
Już na Fejsie ze znajomymi rozmawialiśmy nt. tego drogiego gniota.

Boryszuk
21-05-2011, 13:33
Już na Fejsie ze znajomymi rozmawialiśmy nt. tego drogiego gniota.

Fajnie! To wiele wnosi do dyskusji.

Rafał_Sz
21-05-2011, 13:41
Fajnie! To wiele wnosi do dyskusji.

Zarejestrowany: 12 2008
Miasto: TA1 (UK)
Postów: 2000

Ty już lepiej nic nie pisz, tylko leć po flachę. :D

P.S. Zdjęcie jest bardzo drogie, ale słabe.

Kundzior
21-05-2011, 14:07
Fajnie! To wiele wnosi do dyskusji.

No co mam Ci niby napisać?? Popaplać o kompozycji i pomarańczowym kolorze?? Przecież sam widzisz. Ja zdaję sobie sprawę że komuś te zdjęcie może się podobać, mi nie. Moi znajomi też zgodnie doszli do wniosku że to po prostu gniot, fakt, było doszukiwanie się sensu tego zdjęcia, czy też rozważania że to jedno w większej serii, gdzie te zdjęcie wraz z całą serią miało by jakiś sens. A tak?? Jak wygląda koń, każdy widzi.

Boryszuk
21-05-2011, 14:33
No co mam Ci niby napisać?? Popaplać o kompozycji i pomarańczowym kolorze?? Przecież sam widzisz. Ja zdaję sobie sprawę że komuś te zdjęcie może się podobać, mi nie. Moi znajomi też zgodnie doszli do wniosku że to po prostu gniot, fakt, było doszukiwanie się sensu tego zdjęcia, czy też rozważania że to jedno w większej serii, gdzie te zdjęcie wraz z całą serią miało by jakiś sens. A tak?? Jak wygląda koń, każdy widzi.

I nie można było tak od początku? Albo nie pisać nic.

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia a mimo to milczą.

doktor
21-05-2011, 23:37
To jest jedno zdjęcie z serii "Centerfolds". Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki. A zdjęcie, jak każda praca, jest warte tyle ile ktoś zdecydował się za nie zapłacić.

Strus
23-05-2011, 17:49
Patrząc na swój dysk to powinienem być już co najmniej tryliarderem :mrgreen: