PDA

Zobacz pełną wersję : okrutne!



Greg77
18-05-2011, 16:49
http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,9494100,Okrutna_tresura_malp,,ga.html

Sadyzm to malo powiedziane, jednak dla nich niewyedukowanych jest to forma zarobku, jak i pewnie tradycja....dla mnie jednak straszne!

freefly
18-05-2011, 17:07
Najbardziej okrutni są wyedukowani biali.

sea21
18-05-2011, 17:13
Podobne rzeczy nie raz były poruszane na forum. IMO albo coś działać albo dać sobie spokój. Od biadolenia na forum nic się nie poprawi.

Greg77
18-05-2011, 17:15
Od biadolenia na forum nic się nie poprawi.

Ale przynajmniej jak tam pojedziesz to nie bedziesz zachwycal sie malpka chodzaca na dwoch nogach;)

freefly
18-05-2011, 17:18
Ale przynajmniej jak tam pojedziesz to nie bedziesz zachwycal sie malpka chodzaca na dwoch nogach;)

Po to właśnie jeździ do takich krajów. Żeby zobaczyć to czego u "nasz" nie ma. To zdaje się egzotyka się nazywa.:wink:

Greg77
18-05-2011, 17:38
To zdaje się egzotyka się nazywa.:wink:

Egzotyka dla mnie jest przyroda i kuchnia tamtych krajow jak i rowniez klimat......a takie sceny zawsze mnie odrzucaly.

sea21
18-05-2011, 18:10
Ale przynajmniej jak tam pojedziesz to nie bedziesz zachwycal sie malpka chodzaca na dwoch nogach;)
Tak samo można zbojkotować cyrk czy zoo ;)

Greg77
18-05-2011, 18:11
Tak samo można zbojkotować cyrk czy zoo ;)

Do Cyrku nie chodze;)
A niektore Zoo sa calkiem pozyteczne ratujac ginace gatunki:)

swider
18-05-2011, 19:27
Abstrahując od kwestii moralno-etycznych -- bdb reportaż (ostatnie zdjęcie jest porażające). Pokazuje, że niewiele zdjęć wystarczy żeby przekazać wystarczająco dużo.

enthropia
18-05-2011, 19:41
A propos zwierząt.
Zajrzałem dziś na giełdę na forum pentaxa, a tam jakiś koleś pisze, że chce psa kupić.

Greg77
18-05-2011, 19:45
bdb reportaż

Oj tak, zreszta nie ten jedyny w "szerokim kadrze";)


A propos zwierząt.
Zajrzałem dziś na giełdę na forum pentaxa, a tam jakiś koleś pisze, że chce psa kupić.

:lol::mrgreen:

enthropia
18-05-2011, 19:59
A propos zwierząt.
Zajrzałem dziś na giełdę na forum pentaxa, a tam jakiś koleś pisze, że chce psa kupić.

:lol::mrgreen:

Aaaaa, znaczy że jedno i drugie na 'P'! :D
Dobra.
Kupię Nutrię. :)

credka
18-05-2011, 21:40
No cóż, szukanie psa na forum foto jest nie mniej dziwne od szukania fotografa na ślub na forum gier ;)
Co do wspomnianego reportażu... co mi z oglądania, jeśli nie mam jak pomóc zwierzakom i ludziom, którzy widzą coś fajnego w męczeniu zwierząt... :(

swider
18-05-2011, 22:00
[…] ludziom, którzy widzą coś fajnego w męczeniu zwierząt... :(
Oni nie widzą w tym nic fajnego, tylko czysty zysk. Ot, zimna kalkulacja.

No chyba, że piszesz o klientach takiego obwoźnego cyrku. Wtedy problem rozbija się o świadomość i wiedzę, jak wygląda tresura tych bidnych zwierzaków.

fafniak
18-05-2011, 22:03
A propos zwierząt.
Zajrzałem dziś na giełdę na forum pentaxa, a tam jakiś koleś pisze, że chce psa kupić.
no i co z tego niby wynika?

credka
19-05-2011, 08:59
Oni nie widzą w tym nic fajnego, tylko czysty zysk. Ot, zimna kalkulacja.
No chyba, że piszesz o klientach takiego obwoźnego cyrku.
Tak dokładnie, mam na myśli oglądających, dzięki którym biznes się kręci. Może wystarczyłoby włożyć troszkę pracy w uświadomienie gapiów, zanim zjawią się na pokazie (edukacja wszelkimi drogami), ale efekt byłby lepszy, niż karanie "właścicieli" tych zwierząt. Społeczeństwo samo mogłoby zgnębić takich męczycieli...