PDA

Zobacz pełną wersję : Tydzień czwarty: 22-28 stycznia 2007



admin
29-01-2007, 00:28
1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/konkurs/04/01.jpg)

autor: wizja
---


2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/konkurs/04/02.jpg)
II miejsce czwartego tygodnia - gratulacje!
---


3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/konkurs/04/03.jpg)

autor: glisek
---


4.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/konkurs/04/04.jpg)
I miejsce czwartego tygodnia - gratulujemy!
---


5.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/konkurs/04/05.jpg)

autor: jakubs
---


6.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/konkurs/04/06.jpg)
III miejsce czwartego tygodnia - gratulujemy!
---


7.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/konkurs/04/07.jpg)

autor: Keyser Soze
---


Autorom nadeslanych prac dziekuje i przypominam o obowiazujacych w regulaminie ustaleniach co do masy pliku i wymiarow zdjec.

Dyziek
29-01-2007, 00:32
Głos oddany:)

Jacek_Z
29-01-2007, 00:35
czekałem na to. Fotograficzna "średnia" fotek lepsza niż w zeszłym tygodniu. Tym razem zdecydowanie cięższy wybór. Kilka równorzędnych prac. Nie zagłosowałem, musze na spokojnie jeszcze raz powrócić :) i wtedy spełnię ten obywatelski obowiązek :)

glisek
29-01-2007, 00:44
zaglosowalem na faworyta :D
p.s moze jakas nagroda dla "trafiajacych" w faworytow ;) :D

jakubs
29-01-2007, 00:52
ja, jak zwykle na faworyta nie zagłosowałem (bo w ogóle jeszcze nie zagłosowałem) i aż się boję, że nie zagłosuję ...
a po czym poznaje się faworyta...?

Ludmar
29-01-2007, 00:53
hmm też miałem problem z wyborem, ale wybrałem... głos oddany :)

bukowy dziad
29-01-2007, 00:55
a w tym tygodniu rozstrzygnac problem pomogla nastepujaca strategia: wstyepny przeglad zdiec - stwierdzenie potencjalnych kandydatow, kolejny - ograniczenie wyboru do 2 sztuk...a potem przewijanie ekranu dosc szybkokilka razy i zanotowanie w pamieci, ktore zdiecie jednak bardziej przyciaga i powoduje, ze chce sie przewijanie zatrzymac:)

Jacek_Z
29-01-2007, 00:57
w tym tygodniu brak faworyta. będą dość równo rozłozone głosy (jestem ciekaw jak bardzo?), 2 zdjęcia słabsze, reszta co najmniej dobra.
taki mam problem, że nie zagłosuję ...:) bo się nie mogę zdecydowac na jakieś z dwóch. Rzucić monetą?
żartowałem. głos oddany. Komentarz - jak zawsze za tydzień, po zamknięciu głosowania.

jakubs
29-01-2007, 01:06
mam swojego faworyta ;) boję się na niego głosować, bo jest w nim bałwochwalcza siła, która rzuca mi wyzwanie...
ciekawe, czy nadchodzące dni nie zmienią mojej postawy? ale zagłosuję już teraz

jivaro
29-01-2007, 01:51
Faktycznie trudny wybór, jednak po paru szybkich przewinięciach połączonych w fazie końcowej z głębszą myślówą można wybór zawęzic i następnie ... skoro obywatelski obowiązek wzywa:) Panie Prezesie melduje; zadanie wykonane! Głos oddany:)

imbra
29-01-2007, 02:46
Co tu wybrać... co tu wybrać... co tu wybrać...??? :roll:

pebees
29-01-2007, 08:01
Znowu mam wrażenie, że jedno z tych zdjęć już widziałem.... a konkretnie dwójkę.

multix
29-01-2007, 09:48
Ja się wahałem między dwoma... ale głos oddałem swój osobisty - SUBIEKTYWNY

Złociu
29-01-2007, 10:12
Zauważyłem tendencje do zdjęć portretowych, z tygodnia na tydzień jest ich coraz więcej, może to i dobrze. Jednak ja jakoś w inną stronę patrzę i myślę że jeszcze w tym tygodniu wygra coś "pejzażowego. Ładna jest fotka 1, takie "z lotu ptaka" oraz 4 (mój faworyt) :)

Lolas
29-01-2007, 11:18
Znowu mam wrażenie, że jedno z tych zdjęć już widziałem.... a konkretnie dwójkę.

Tez je widzialem wczesniej! Czworke takze :-)

Korchez
29-01-2007, 11:23
Czwórka na pewno była pokazywana na tym forum.

Lolas
29-01-2007, 11:26
Skoro regulamin nie zabrania, to czemu nie?

madmips
29-01-2007, 11:51
głos oddany, mam wrażenie, że kilka prac się powtarza z innych konkursów, ale chyba nie ma nic o tym w regulaminie więc luzik

el.dzi
29-01-2007, 11:52
głos oddany na faworyta :)

dobosch
29-01-2007, 12:18
Nie mam watpliwosci, ktora fota wygra...

odie83
29-01-2007, 12:25
Czwórka na pewno była pokazywana na tym forum.
Pamietam, choć nie pamietam czyje to było ;)

kronos28
29-01-2007, 18:45
noo głos oddałem ale przyznam ze było ciężko miałem problem, chciałem juz wczoraj głosować, ale sie przespałem z problemem i zmienilem zdanie :) tak portretowo w tym tygodniu

Ania_B
30-01-2007, 18:03
...głos oddany, trochę łatwiej niż tydzień wcześniej ale to wcale nie znaczy że wybór był taki oczywisty bo nie był...

Zink
30-01-2007, 19:36
W tej części odkryłem u siebie ciekawą metodę głosowania. Głosuję na to zdjęcie, które wrzuciłbym sobie na tapetę w kompie :) Ciekawe jak metoda się sprawdzi...

josoko
30-01-2007, 20:15
Zink, ale ta metoda faworyzuje kadry poziome :)

glisek
30-01-2007, 20:17
Zink, ale ta metoda faworyzuje kadry poziome :)

No chyba, ze ma pivota i oglada w pionie :D

Jacek_Z - a w przypadku dlugich luf dzielic punkty przez ogniskowa :)

josoko
30-01-2007, 20:28
Grzesiu, nawet jeśli, to przy kwadracie na jego głos nie ma co liczyć :)

Lolas
30-01-2007, 21:51
Fascynujacy watek sie zrobil ;-)

Jego ewolucje warto podziwiac czytajac ciagiem od samoego poczatku :mrgreen:

adasme
30-01-2007, 23:39
Głosik oddany. Prace jakie sa kazdy widzi. Wybór rzeczywiscie trudny.

adasme
30-01-2007, 23:50
Znowu mam wrażenie, że jedno z tych zdjęć już widziałem.... a konkretnie dwójkę.

własne.....wróc. Nie zaczyna sie zdania od włsnie.
ja równiez 2 gdzies widzialem....chyba ktos przegiął......( czyżby lekki przekręt?)

admin
31-01-2007, 00:01
Misiowie puszysci, czy Wy nie umiecie czytac (ze tak zlosliwie to skwituje)? Co zabrania publikacji zdjec wystawianych na forum czy w innej galerii? Gdzie jest taki zapis w regulaminie? Jak prosilem o wystawianie zdjec w konkursach to chetnych bylo na lekarstwo. Teraz jak sie pojawiaja zdjecia to maridzicie ze te nie, a te to tak. KONSEKWENCJI TROCHE PROSZE!

Wszystkie poza merytoryczne watki z tego tematu przenosze wkrotce tam gdzie ich miejsce.

josoko
31-01-2007, 00:20
Jakie poza merytoryczne? Człowiek se napisze raz w roku więcej niż dwa posty dziennie i zaraz go chcą gdzieś przenosić.

A swoją drogą ciekawe kiedy pojawią się "dupki". :twisted:

admin
31-01-2007, 00:23
Jakie poza merytoryczne?


Jarek, jakie zwiazki z tym tematem maja niektore posty w tym watku, watku konkursowym? Nie ma innego na sugestie?



A swoją drogą ciekawe kiedy pojawią się "dupki".


Ke?

josoko
31-01-2007, 01:23
Każde miejsce jest dobre, żeby zawrócić kijem Wislę. (Tym razem dodam :-o)
A swoją drogą pokaż mi dłuższy temat, gdzie nie ma o "d... Maryni". Taki urok Sieci. Całe szczęście, że to nie ja robię za moda. :)

"Ke?"
Jak na greka przystało powinieneś spytać "Ti?"

ozzy
31-01-2007, 17:32
glos oddany... ja sie przyznam, ze nie mialem problemu z wyborem zdjecia:P tydzien temy bylo gorzej z podjeciem decyzji...

odie83
31-01-2007, 17:48
Zagłosowałem dopiero teraz... inaczej niż większość. Jako, że pierwsze miejsce wydaje się być przesądzone zagłosowałem na inne zdjęcie, być może pomagając mu w pojedynku np o trzecie miejsce ;)

jchyra
31-01-2007, 20:01
tym razem głosowałem nie na fotografię, ale na nasza ulubioną dziedzinę fotografii - żona mi pomogła :-)

wld
31-01-2007, 23:50
no nic, zobaczymy jak się maja moje gusta do osiągniętego wyniku :) Już po pierwszym przewinięciu podjąłem decyzję :)

wertus
01-02-2007, 21:54
zagłosowałej na najlepsze , hm a jakie to zobaczycie które wygra

mziel
02-02-2007, 23:34
chyba zmieniają coś w programie ;-) Głos oddany!

maroo
02-02-2007, 23:42
Poziom faktycznie skoczył w górę.

Czy na 4 jest Kaziu Marcinkiewicz? ;)

Keyser Soze
03-02-2007, 00:44
...no, no, no mamy zdecydowanego lidera - to juz kolejna wygrana zdjecia tego samego autorstwa [a nie powiem, w ktorym tygodniu bylo poprzednie zwyciestwo ;) ] - gratulacje

a mnie sie znow nie udalo...

mziel
03-02-2007, 00:46
Nooo to gartulacje :-)

igorzak
03-02-2007, 00:52
Mój faworyt zajął przedostatnie miejsce:oops:. A tak w ogóle, to ja jestem 100% przeciwny, żeby do tego konkursu dawać prace, które wcześniej brały udział w konkursach.

andrzej_laskowski
03-02-2007, 01:11
Mój faworyt zajął przedostatnie miejsce:oops:. A tak w ogóle, to ja jestem 100% przeciwny, żeby do tego konkursu dawać prace, które wcześniej brały udział w konkursach.


No ja też.

A w jakim konkursie brały udział?

igorzak
03-02-2007, 01:18
Wydaje mi się, że zdjęcie nr4 było kiedyś na stronie głównej CyberFoto, po lewej stronie, gdzie pokazywani są zwycięzcy konkursów.

P.S. Ja też nie:) Moim zdaniem nr 5 jest najlepszy i tyle.

jakubs
03-02-2007, 01:23
I nie zmieni Twojego przekonania fakt, że ja jestem jego autorem? ;)

igorzak
03-02-2007, 01:24
Serio? Naprawdę świetnie wyszło. Dla mnie zdjęcie nie musi być perfekcyjne technicznie (choć dobrze jak jest), tylko dla mnie ważniejsze jest, żeby miało "to coś".

jakubs
03-02-2007, 01:25
No to dzięki :)

igorzak
03-02-2007, 01:27
Nie ma za co. Sam chciałbym umieć robić takie zdjęcia:)

jakubs
03-02-2007, 02:24
No, wypada przede wszystkim ucieszyć się, że rośnie frekwencja głosujących :)
Zdjęcie, na które głosowałem jest ostatnie, ciekaw jestem autora... Swoją drogą nie wiem czy ja jestem rąbnięty??? To zdjęcie jest wg mnie znakomite i trudno przyjąć, że tylko ja na nie głosowałem :( . Mogłoby mieć tytuł Dawid 2007. Śmiałe spojrzenie pełne ufnej i nieco buńczucznej odwagi podkreślone słońcem padającym prostopadle do osi ciała modela. Wyraz twarzy i rysy pokazujące historię tego dzieciaka. Dostrzec te cechy i docenić je nie jest łatwo... zastanawiam się, czy wiem czyje jest zdjęcie. Kadr wskazuje, iż autor wiedział co fotografuje...

1. Bardzo ciekawa gra barw i faktur, lecz jednak za mało, żeby zatrzymać moja uwagę. Brak czegoś co niektórzy określają jako punctum.
2. Żart fajny, choć dla mnie zbyt symetryczny. I nie wiem do końca, czy smaczny, bo wiele zależy od oglądającego...
4. Oczywiście bardzo fajne zdjęcie, super kompozycja i dynamika, chłopcy są super i facet też... Każda z postaci w pozie symbolicznie prznależnej jej wiekowi. Dorosły solo i indywidualnie, dzieciaki wspólnie, oddalają sie od siebie, pozostając w ciągłej relacji... Super. Niestety dla mnie zbyt pojechane w komputerze (może tylko dlatego, że wiem o tym, iż pojechane... )
6. Słodka dziewczynka, niestety dzieci tak rzadko pokazuja coś poza swoją gładkością i dzieciństwem... Ta dziewczynka nawet ma w sobie coś co chce powiedzieć.... Tak, nie jest tylko słodka, jednak tło dodaje jej cukru.
7. Też świetne zdjęcie. Dla mnie trochę brak osadzenia w jakimś kontekście, nie ma wskazówki jak to zdjęcie czytać, jakiejś tablicy, narzędzia, krajobrazu, charakterystycznego elementu budynku lub czegoś podobnego.

aha... 5... dziękuję głosujacym na nie... całym dwóm osobom, dla których warto było je wystawić :)

Imago
03-02-2007, 10:43
Haaaaaaaaaaaa. Drugi raz wytypowałam zwycięzcę :lol:.
Powiem tak. To zdjęcie to nie jest zwykła "fotka". To jest "fotografia". I właśnie dlatego oddałam na nie swój głos.

żółto-czarny
03-02-2007, 12:04
Haaaaaaaaaaaa. Drugi raz wytypowałam zwycięzcę :lol:.
Ja też, ja też! :D Za dynamikę, kontrast, no i kompozycję.

CrazyLOL
03-02-2007, 21:33
A ja tak długo się wachałem, że w końcu przespałem! ;/
Mimo że 4 świetna to chyba bym głosował na 2... No nic, może w następnym tygodniu...

żółto-czarny
03-02-2007, 23:28
Nadal nie widać podpisów pod fotami :neutral:

Jacek_Z
04-02-2007, 00:22
admin poluje na żubry. Potem pewnie przeedytuje i dopisze autorów. Ciekawe czy tydzień piąty będzie miał start o czasie.
Co do mojego cotygodniowego komentarza:
Jak napisałem w poście nr 8 - tydzień czwarty bardzo wyrównany.
tylko fotki nr 3 i 5 - słabe.

zdjęcie nr 4 - wygrało zdecydowanie. Nie sądziłem, że się tak wyróżni - bo w zeszłotygodniowym konkursie wiele wypowiedzi po głosowaniu nie doceniało zdjęcia rowerku z dziewczynką. Przez to sądziłem, że to - czarno-biała dobra, porządna fotografia - nie dostanie aż tyle głosów. A może dlatego, że pisałem w zeszłym tygodniu, że to tak dobre zdjęcie, to inni sie przekonali i popatrzyli inaczej na zdjecia w tym tygodniu i docenili fotografię w tym gatunku?
W każdym razie gdyby nie tak nadspodziewanie dużo dostało nr 4 - to następne były naprawdę blisko siebie
17, 18, 22 i 25 głosów.
zdj nr 1 - zaletą tego zdjęcia jest oczywista - kolor. nie są jeszcze podpisane - a patrząc na konkurs gliska powiedziałbym, że autorem jest Hesja - takie wyczucie koloru. Ja na nie głosowałem. Zajęło 4 miejsce - no cóż - po raz pierwszy moje nie przeszło.
zdj nr 2 - niezłe, wolałbym postaci troche dalej od brzegów kadru
zdj nr 3 - autor pewnie sądził, że złapał fajne swiatło - paski na twarzy, dopalił lampą - ale to nie wystarczy, mina chłopaka, a szczególnie to że ciut widac zęby, jakby skrzywienie, grymas - to nie to.
zdj nr 4 - zwycięzca. dobre, fajnie chwycony ruch, wszyscy patrzą na piłkę. Podobnie jak w 2 wolałbym by facet i piłka były dalej od brzegu kadru (piłkę by szło komputerem przenieść w mocny punkt). Bardzo dobra konwersja do cz-b. No może tylko fale lekko przepalone.
zdj nr 5 - tylko 2 głosy, ale to trochę pech, ze trafiło w dobry tydzień. Znowu zdjęcie gdzie tytuł by był istotny (admin - dopuść tytuły - nie ma o tym słowa w regulamonie - ale zakazu tez nie widzę - czy autorzy nie nazywają zdjęć?) Fotograficznie takie sobie, ale zmusza do zastanowienia - ma jakiś przekaz, ale nie do końca jasny. Nie chce się na ten temat rozwodzić - bo autor tego nie do końca potrafił pokazać, a zdjęcie jako zdjęcie jest średnie.
zdj nr 6 - dziecko na zdjeciu, szczególnie gdy jest ładne i ma naturalną minę gwarantuje powodzenie. Tu doszła egzotyka. Sądze, że wiem kto jest autorem, ale skoro przeszło dalej nie będę ujawniał. Ładne światło. Zdjęcie poprawne. Zalety wymieniłem wczesniej.
zdj nr 7 - byłoby lepiej gdyby było technicznie lepsze. W tym formacie nie jest ostre - albo ktoś nie umiał wyostrzyć przy zmniejszeniu, albo - no nie wiem. Kiepskie szkło? (ja nie jestem za przeostrzonymi portretami, ale tu jest zdecydowanie za mydlaste, stąd ta uwaga)
Co do kadrowania uwaga - autor za duzo zostawił nad głową. Super, że jest ten kot. Szkoda, że nie ma jakiegos lepszego swiatła. Lubię portrety, tu była szansa na świetne zdjęcie. Nie do końca wykorzystana.

opinie powyższe są subiektywne i prosze autorów o nie obrażanie się :)

jivaro
04-02-2007, 10:25
Cóż też się dałem złapać na na cz.b. 4; od dziecka mam słabość do czarno-białego produktu... więc jak dochodzi do tego przyjemnie uchwycona "dynamika ruchu", to bardzo mi utrudnia wybór czegoś innego.:)
Ale w tym tygodniu podobały mi się jeszcze dwie foty:
1. niezwykłe kolory i 7. cóż lubie portrety... (troszke żałuje nie wsparłem którejś z nich, ta przewaga czwórki absolutnie mnie zaskoczyła:cry: ).

żółto-czarny
04-02-2007, 12:11
admin poluje na żubry...
zdj nr 4 - zwycięzca. dobre, fajnie chwycony ruch, wszyscy patrzą na piłkę. Podobnie jak w 2 wolałbym by facet i piłka były dalej od brzegu kadru (piłkę by szło komputerem przenieść w mocny punkt).
Ciekawe, czy w 5 tygodniu pojawią się jakieś zimowe żubry? ;-)
Ja bym powiedział, że ci chłopcy są skupieni wokół mocnego punktu, z przesuniętą piłką to byłoby jakoś za bardzo podręcznikowo. Poza tym wzrok chłopaka po prawo jest skierowany bardziej w lewo niż do góry.

wizja
04-02-2007, 13:26
Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim biorącym udział! :-)

no tak, jestem lekko zdziwioną kaczką jeśli chodzi o taką przewagę głosów na 4 (dla mnie 2. miejsce). Zdjęcie jak najbardziej mi się podoba, choć na nie nie głosowałem. Jeśli miałbym coś tu poprawić - o co ciężko w tak dynamicznej sytuacji w czasie rzeczywistym - to odsunąłbym faceta od krawędzi kadru. Dobra konwersja do BW.

2 - lekki uśmiech na twarzy, przydałoby się więcej dramaturgii w tonacji i obniżenie kadru. Dla mnie 3. miejsce.

3 - hmmm, no niestety niewiele widzę w tym zdjęciu, oprócz tego, że to w miarę dobry portret. Nie odpowiadają mi te paski światło-cienia.

5 - dla mnie to przesłanie prawie metafizyczne. Widzę człowieka, może nawet modlącego się (żałuje? załamany?) i Palec Boży, który wskazuje mu drogę, przestrzega, karci? Niestey zbyt dosłownie. Po prawdzie to nie moja stylistyka jakubs i Twoje wcześniejsze, na które głosowałem, bije to na głowę :-)

6 - To mój faworyt i to nie tylko dlatego, że dziecko. Zdjęcie jest na prawdę wymuskane technicznie (tylko usunąłbym te "światełka" pod nosem), świetny kolor, głębia i kadr.Plastyczne jak żadne tutaj. Bombowe zestawienie tego "wymuskania" z brudem koszulinki. Koniecznie 1 miejsce - coż za zdziwnienie mnie ogarnia jak patrzę na głosowanie.

7 - To mogłoby zająć ex aequo 3. miejsce z zakonnicą. Dobry kadr (może troszkę przyciąłbym z góry) i dobra kolorystyka (ciut jaśniej?). Niestety tak potrzebna mu przyzwoita ostrość poszła na piwo. Wielka szkoda. Mogłoby opowiedzieć niejedną historię.

no i ostatnie, 1:



zdj nr 1 - zaletą tego zdjęcia jest oczywista - kolor. nie są jeszcze podpisane - a patrząc na konkurs gliska powiedziałbym, że autorem jest Hesja - takie wyczucie koloru. Ja na nie głosowałem. Zajęło 4 miejsce - no cóż - po raz pierwszy moje nie przeszło.

dzięki Jacku za dobre słowo - bo to moje :-) No muszę przyznać, że spodziewałem się odrobinę lepszego odbioru. Ostatnio na 5/10 a teraz 4/7- coś tendencja spadkowa :-) Postawiłem na kolorystykę. Na zdjęciu jest linia graniczna gejzera - w prawo-góra widać toń i unoszące się opary. Na drugi rzut oka usunąłbym trzcinkę z lewej strony i chyba troszkę obrócił kadr, żeby linia kończyła się po prawej mniej więcej na środku.



Co do samego konkursu, to chyba faktycznie ograniczyłbym go do zdjęć, które nie były wystawiane w konkursach wcześniej (a najlepiej takich, które nie były wystawiane w ogóle - przynajmniej tutaj - bo dobrze można zagrać na rzeczach tzw. "znanych" i już wcześniej uznanych. Doszedłem do tekiego wniosku zastanawiając się co by się stało, gdybym wystawił zdjęcie, które wczseśniej wygrało u Lolasa :-) "piękne"-czarnobiałe-dynamiczne-z_przekazem ;-)

Kolejne już dawno wysłane, więc nie będę zmieniał czegokolwiek, ale może wyciągnę wnioski na jakieś "tips&tricks" konkursowe - na razie wychodzi na to, że najlepiej jak będzie to zdjęcie BW :D

jchyra
04-02-2007, 15:35
Mój faworyt zajął przedostatnie miejsce:oops:. A tak w ogóle, to ja jestem 100% przeciwny, żeby do tego konkursu dawać prace, które wcześniej brały udział w konkursach.
to ten drugi głos był mój :-)
do tej pory udawało mi się głosować na laureata
tym bardziej gratuluję dzisiejszym laureatom
gratuluję zwycięzcy
miłe zaskoczenie :-)

Lolas
04-02-2007, 15:37
Nie bylem zaskoczony wynikiem, choc trzeba przyznac ze dominacja zwycieskiej fotki (60% glosow) jest imponujaca.

jakubs
04-02-2007, 18:47
wizja no to jesteśmy kwita, bo mi się też Twoje z tego tygodnia wydaje gorsze :) :D , szczere mówiąc oceniłem je wewnętrznie jeszcze gorzej niż zasłużyłeś, bo uznałem tę błękitną linię wody w prawej połówce zdjęcia za nieumiejętnie podkręconą w komputerze, niezły jestem, co... przepraszam za to. Co do dosłowności, to nie zgodzę się, sam wymieniłeś kilka znaczeń... Nawiasem mówiąc byłem ostatnio na Twojej stronie; super, byłem pod wrażeniem i z pewnością wpadnę tam jeszcze:)

jchyra mimo, iż głosowałeś nie tyle na zdjęcie, co na kategorię, to i tak traktuję to jako ogromny komplement :), a powiedz jaka to ulubiona kategoria? Dagerotyp????

jchyra
04-02-2007, 21:05
jchyra mimo, iż głosowałeś nie tyle na zdjęcie, co na kategorię, to i tak traktuję to jako ogromny komplement :), a powiedz jaka to ulubiona kategoria? Dagerotyp????
dosłownie "naszą dziedzinę fotografii" bo
moją ulubioną kategorią jest ulubiona kategoria mojej żony :-)
czyli zdjęcia z opowieścią i to najlepiej taką w której każdy znajdzie coś innego

jakubs
05-02-2007, 11:22
adminie ... nie chcę nic sugerować, ale chętnie dowiedziałbym się na kogo głosowałem ... :)

szymony
05-02-2007, 17:34
"pomyłka", można zrobic kilim :-)

jakubs
05-02-2007, 17:53
chyba się mylisz, ale ja na to zdjęcie nie głosowałem. Głosowałem na to, które zdobyło jeden głos, mój głos... i dlatego jestem taki ciekawy :)

Imago
05-02-2007, 17:56
Autorów pierwszej trójki zgodnie z regulaminem i tak narazie nie poznamy :). Ale ciekawa jestem autorów pozostałych zdjęć :).

glisek
05-02-2007, 18:29
chyba się mylisz, ale ja na to zdjęcie nie głosowałem. Głosowałem na to, które zdobyło jeden głos, mój głos... i dlatego jestem taki ciekawy :)

Dzieki Jakubs :)
to bylo moje zdjecie :)
jak widac szansy na miejsce w kalendarzu nie mam w tym roku :D