PDA

Zobacz pełną wersję : W temacie gier ("jajeczka" i inne)



marszull
16-05-2011, 23:03
po przeczytaniu posta "co kupic corce"
przypomnialem sobie ze chyba tutaj nie wrzucalem nowego znaleziska
KLIK (http://pica-pic.com/)
milej zabawy ;)

PS Tylko uwaga - wciaga ;)

Vincente
16-05-2011, 23:31
O ja Cię... A właśnie miałem iść spać :) Łezka poleciała.

kh29228
16-05-2011, 23:43
super:) ostatnio gdzieś na strychu znalazłem oryginał Nintendo, ma chyba ze 30 lat:)

Łopal
16-05-2011, 23:53
Boskie! A jak miodnie wykonane!!!

Dex
17-05-2011, 18:11
Klasa! Ile to sie człowiek nagrał w jajca ;) i widze druga gierka jaką miałem z mostem i kosmonautami też jest :)

thorcik
17-05-2011, 18:18
Dziękidzięki, już się bałem, że umrę z nudów w pracy ;oP

thor88
17-05-2011, 18:32
EKSTRAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! I na cholere te Ghz i Mhz, GB, Tera, itp... :):) ale wspomnienia:)

Motorniczy
17-05-2011, 19:11
Sprzedam "jajeczka" stan idealny , kolor jasno-szary , cena 1000 USD :) *

* nowa bateryjka gratis

Pozdrawiam :)

piom
18-05-2011, 12:40
już odgrzałem game boy`a achh te słodkie czasy

sote
18-05-2011, 14:01
ale wyyyypas!!

Łopal
18-05-2011, 15:51
Aż korci w związku z tym kupno jakiegoś ZX Spectrum, a najlepiej, ze względu na wspomnienia Timexa........ Ech...

puchbeary
18-05-2011, 20:16
Jak ktoś ma telefon z androidem to jajeczka są w markecie - wyglądają jak żywe :) - nawet tekstura ekranu ma takie charakterystyczne "przebijające" linie ścieżek :). Bomba normalnie.

Aneko
18-05-2011, 20:35
Odkryłam jajeczka kilka dni temu. Jakoś ciężko się w nie gra. :D

puchbeary
18-05-2011, 20:55
Ojtam... ojtam... :D Wszystkie dzisiejsze srylabajty grafiki to pikuś w porównaniu do szpanu z posiadania jajeczek albo ośmiorniczki 20 lat temu :)

Łopal
18-05-2011, 20:56
jajeczka są też na iPhonie, szkoda, że pozostałych nie ma... :(

krzysztofz24
18-05-2011, 22:03
Ale ekstra:-). To byl wypas jak chodzilem do podstawowki. Nie wiedzialem ze az tyle tego bylo. Nie chwalac sie;-), to wymiatam w Terminatora:-P.

Motorniczy
18-05-2011, 22:13
Jak ktoś ma telefon z androidem to jajeczka są w markecie - wyglądają jak żywe :) - nawet tekstura ekranu ma takie charakterystyczne "przebijające" linie ścieżek :). Bomba normalnie.

Bo na Androida nie wymysla lepszej grafiki .

puchbeary
18-05-2011, 22:22
Ha Ha Ha zaśmiała się hrabina po francusku ... śtraśnie śmieszne.

MARTINK
18-05-2011, 23:53
co tu duzo mowic... klasyk
dzieki za link.