PDA

Zobacz pełną wersję : Pink Floyd znów razem



raddeli
16-05-2011, 04:30
http://www.tvn24.pl/24467,1703092,0,1,pink-floyd-znow-razem,wiadomosc.html

titus1
16-05-2011, 09:04
Nie wszyscy...

mirekkania
16-05-2011, 09:44
Nie wszyscy...
No niestety :(

Łopal
16-05-2011, 11:45
PEwnych rzeczy nie da się skleić po latach...

krolewicz
16-05-2011, 11:54
to było dawno zapowiadane, że z nim wystąpią, nie było znane miejsce, ale łatwo się domyślić że w Londynie

ja byłem w Łodzi i też mi się podobało :)

durom
16-05-2011, 12:02
Rewelka. Ciekawe czy coś z tego będzie na później. Urodzi się jakaś trasa?
http://www.facebook.com/video/video.php?v=2062934499515

raddeli
16-05-2011, 20:00
Rewelka. Ciekawe czy coś z tego będzie na później. Urodzi się jakaś trasa?
http://www.facebook.com/video/video.php?v=2062934499515

Wielkie dzięki za linka - mam wielką nadzieję, że coś z tego powstanie. Choć i to co nagrali do tej pory mogę słuchać w nieskończoność i nigdy mi się nie znudzi.