PDA

Zobacz pełną wersję : Cytowanie postów II



dzejms
15-05-2011, 12:49
Pozwolę sobie kontynuwać temat:


Cytat:
Ten mod jest niekompatybilny z wersją 4. Myślimy o upgrade, każda taka modyfikacja to kolejny problem z upgrade.



W zasadzie to wyczerpuje kwestie cytowania selektywnego. Dużo słoneczka życzę.

A nie lepiej sprawdzić czy jest wersja kompatybilna z 4.0 przed zamknięciem tematu?

https://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232048

sibelio
15-05-2011, 13:09
nie czytałem poprzedniego,
ale czemu nie da tu sięrobić multicytatow (tzn zagnieżdzonego jednego w drugim?)

dzejms
15-05-2011, 13:12
Test
test

Jak się nie da, jak się da.

sibelio
15-05-2011, 13:42
Jak się nie da, jak się da.

ja jakbym klikał to nie umie :O
jak to robisz?

dzejms
15-05-2011, 13:47
[ QUOTE=ktos tam1 ]

Tekst1

[ QUOTE=ktos tam2 ]

Tekst2

[ /QUOTE ]

[ /QUOTE ]

Oczywiście bez spacji w znacznikach.

wasilewk
15-05-2011, 14:04
ja jakbym klikał to nie umie :O
jak to robisz?

Klikaniem nie da rady...