PDA

Zobacz pełną wersję : Dla Was!



lok_men
12-05-2011, 17:31
może część już zna ten film a jak nie to zapraszam tych którzy nie wiedzieli...
Pewnego dnia syn zapytał swego ojca.... (http://www.milanos.pl/vid-38598-Pewnego-dnia-syn-zapytal-swojego-ojca.)

docxxx
12-05-2011, 20:24
To jest dla mnie gosc! Chcialbym mu uscisnac dlon i wyrazic swoj podziw.

prz3mo
12-05-2011, 20:39
... no i się poryczałem... Piękne !

stock
12-05-2011, 20:48
oj - zabrakło mi słów.... coś najwspanialszego !

jackrabbit
12-05-2011, 20:57
piekne

Art Erie
12-05-2011, 21:07
lok_men jesteś WIELKI

docxxx
12-05-2011, 21:08
... no i się poryczałem... Piękne !

Ja o tym czytalem juz duzo wczesniej, a teraz jak obejrzalem film i... (zupelnie jak prze3mo)

Mam ochote przeklac siarczyscie i powiedziec: to jest bohater!

prz3mo
12-05-2011, 21:13
Gdzie można więcej o tym poczytać?

Ruppel
12-05-2011, 21:15
Co znaczy chcieć..., Pięknie.

arek-hs
12-05-2011, 21:17
prz3mo, http://en.wikipedia.org/wiki/Team_Hoyt

maki
12-05-2011, 21:22
Dobre

jackrabbit
12-05-2011, 21:23
prz3mo, http://en.wikipedia.org/wiki/Team_Hoyt


Total events (as of Feb 2011): 1042


jaaa pitole

pet3r
12-05-2011, 21:59
oglądałem to 2 lata temu, oglądałem 2 razy w zeszłym roku i obejrzałem teraz - za każdym razem walczę ze sobą, żeby nie zapłakać... ciekawe ilu z nas gotowych byłoby podjąć takie wyzwanie.

Calme
13-05-2011, 14:27
Wielki szacunek

cheyenne
13-05-2011, 15:01
facet jest wielki

łezka mi poleciała i to nie jedna

Jastrząb
13-05-2011, 15:36
brak słów, po prostu brak słów

Greg77
13-05-2011, 16:00
wow!

mooha
13-05-2011, 16:16
bardzo MOCNE!

kubedes
14-05-2011, 07:31
Spektakularne.
Niemniej codzienne życie z dzieckiem z porażeniem mózgowym jest realizowaniem podobnych maratonów. Tle że nie wywołujących żadnych emocji, jeśli już to zazwyczaj politowanie - nie łzy wzruszenia :sad:

Greg77
14-05-2011, 09:28
Tle że nie wywołujących żadnych emocji, jeśli już to zazwyczaj politowanie - nie łzy wzruszenia :sad:

Zabrzmi to jak OT, ale na szczescie posty z Cafe nie licza sie;)
Pracowalem kilka lat z dziecmi z porazeniem i powiem Tobie, ze politowanie to ostatnie czego potrzebuja a rodzic ktory ma go najmniej osiaga z takim dzieckiem najwiecej.....;)

lok_men
14-05-2011, 15:05
Cieszę się, że film Was poruszył- o to chodziło, aby w tym całym świecie nie zgłupieć i przypomnieć sobie jakie wartości w życiu są najważniejsze, bo czasami w tej gonitwie dnia codziennego człowiek się zapomina.. Ja też sobie o tym przypominam i dzielę się z Wami. Pozdro! ;)

miron19j
15-05-2011, 23:30
Zabrzmi to jak OT, ale na szczescie posty z Cafe nie licza sie;)
Pracowalem kilka lat z dziecmi z porazeniem i powiem Tobie, ze politowanie to ostatnie czego potrzebuja a rodzic ktory ma go najmniej osiaga z takim dzieckiem najwiecej.....;)
a ja się zgadzam z kubedesem. Tylko, że IMHO nie wyraził tego tak jak powiniem.
Życie z dzieckiem upośledzonym w stopniu znacznym jest takim własnie maratonem. Tylko pokonywanym w samotności, bez reflektorów i fleszy. A politowanie spotyka rodziców ze strony coraz bardziej nieczułego i nastawionego na kult młodości i urody społeczeństwa. Wielokrotnie (sam mam zdrowego syna) spotykałem się z komentarzami typu "że tez chce się im użerać z dzieciakiem, oddali by do jakiegoś ośrodka"

frostic
17-05-2011, 14:15
I znowu mnie naszło... Cholernie brakuje mi Taty... A mija prawie rok...

Dzięki Stary za ten materiał!