PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie karty SD do D7000



MatDe
11-05-2011, 17:14
Jakie karty polecacie. Szybkie, bezproblemowe (tanie :) )

Długi
11-05-2011, 17:38
No to albo rybki albo akwarium, albo szybkie i bezproblemowe albo tanie :mrgreen:
Polecam sandiska i lexara. Tak wiem w instrukcji też są wymienione ale nie bez powodu. To naprawdę świetne karty.
Tutaj jednak wynalazłem Ci dobrą cenę na sandiska http://www.agito.pl/karty-pamieci/sandisk-securedigital-8gb-sdhc-extreme-pro-uhs1.0.429117.html?cid=3011&attr=366-272889
i taka http://www.agito.pl/karty-pamieci/sandisk-securedigital-8gb-sdhc-extreme-iii-zapis-30-mbs.0.337392.html?cid=3011&attr=366-272889
Z tej ostatniej sam korzystam, kupowałem właśnie tam i jestem zadowolony. Co prawda ja mam w d300s ale to nie ma znaczenia. Karta działa szybciutko i pewnie i masz dobrą cenę i gwarancję.

BOSS
11-05-2011, 21:04
Podobnie jak kolega Długi korzystam i polecam tą ostatnią.

Pixeel
14-05-2011, 01:01
Witam,
Czy miał ktoś doczynienia z kartą z pierwszego linka http://www.agito.pl/karty-pamieci/sandisk-securedigital-8gb-sdhc-extreme-pro-uhs1.0.429117.html?cid=3011&attr=366-272889 czyli
Karta pamięci SanDisk SecureDigital 8GB SDHC Extreme Pro UHS 45MB/s


Pytanie czy jest sens dopłacać 40,00 zł w stosunku do Extreme III 30MB/s w przypadku foto/video w D7000???

I jak rozpoznać podrabiane wersje, których ponoć wszędzie pełno!

Yova
18-05-2011, 09:31
Witam

Myślę że przy d7000 nie będzie jakiejś zauważalnej różnicy. Osobiście używam kart panasonica (10mb/s) sonego (10mb/s) i właśnie sandiska Extreme III/HD i z sandiskiem najlepiej mi się pracuje z tym że ja mam d90.

Pozdrawiam

erbe
18-05-2011, 11:05
PRETEC x233 odczyt - do 35 MB/s a zapis 11 MB/s.
Gwarancja dożywotnia
W testach wypada że jest szybsza od Lexara i Sandiska.
I nie ma problemu z podróbkami.

Już nie mówię o cenie...

tokli67
21-05-2011, 10:50
Witam,
Czy miał ktoś doczynienia z kartą SanDisk (http://SanDisk) SecureDigital 8GB SDHC Extreme Pro UHS 45MB/s
Posiadam tą kartę od niedawna, pracuje ona w tandemie z CF Extreme IV 45MB/s. Nie zauważyłem, by różniły się między sobą prędkościami zapisu czy odczytu (a CF jest naprawdę szybka). Obie karty zczytywane są za pomocą Lexara USB i obie zrzucają dane z imponującą prędkością. Generalnie polecam.

Jatin
21-05-2011, 11:28
Jakiś czas temu preteca wyskubałem ze slotu w 3 częściach.