Zobacz pełną wersję : Skuteczna reklama, metody
Witam,
Szukam pomysłów na rozreklamowanie biznesu (działalność fotograficzna)
Auto obklejone, plakaty i ulotki wydrukowane, konto na facebooku założone, wizytówki się roznoszą.
Zna ktoś jeszcze jakieś skuteczne metody na reklamę?
Pomijam radio, bo to ponoć kosmiczna kasa a na początek działalności wolałbym nie szaleć za bardzo ;)
Zna ktoś jeszcze jakieś skuteczne metody na reklamę?
Tak - JPDP.
Marketing szeptany jest najlepszy. Mieć znajomych, którzy mają znajomych i tak jedna osobą poleca drugiej. Jak zleceniobiorcy są zadowoleni, to szybko przybywa klientów.
EDYTA:
Widzę, że z Krzysiem mamy to samo na myśli.
Chciałbym rozkleić plakaty w okolicznych wsiach.
Na wiejskich przystankacch, drzewach, tablicach.
Kogo pozwolenie potrzebuję? Sołtysa?
Po kościołach też możesz uderzyć.. załatwisz sobie wyłączność u proboszcza to będziesz miał dobrze :-)
no... i wszędzie gołe kobitki, wszędzie gołe kobitki, wszędzie gołe kob...
już idę siostro po lekarstwa ;)
-----------------------------------------------------------------------------------
"zdyboo" ma rację. "Z polecenia znajomego, od znajomego, bo znajomy" jest najbardziej skuteczny i dochodowy. Ale na to trzeba czasu, czasu i jeszcze raz czasu, aby wyrobić sobie markę i pozycję na lokalnym rynku.
U proboszcza też warto, ale za friko to tam bym nie liczył ;)
photoaction
10-05-2011, 22:51
istnieje coś takiego jak wyłączność u proboszcza? o_O
istnieje coś takiego jak wyłączność u proboszcza? o_O
Istnieje. Uroczystości np. komunijne robi fotograf kościelny. Gorzej z wyłącznością w kwestii kasy ;)
d3mane, a internet już opanowałeś? Jesteś w pierwszych wynikach na najlepsze frazy? Jest to foto reklamowa, czy ślubna? Tak czy inaczej poszukaj odpowiedzi na forach, kobity dużo piszą, także o tym jak znalazły swojego fotera na ślub.
Chciałbym rozkleić plakaty w okolicznych wsiach.
Na wiejskich przystankacch, drzewach, tablicach.
Kogo pozwolenie potrzebuję? Sołtysa?
chyba sie sprawdzi... zespoly disco polo stosuja taka forme reklamy i nie wiedza co z kasa robic...
:mrgreen:
jak sie ma pojecie co sie robi i jak to zrobic, to mozna nawet telefonu nie miec a od ilosci pracy nie miec czasu w pupe sie podrapac...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.