PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy zdjeciach potrzebna 3miasto! 14-15.05



jungli
10-05-2011, 17:40
Witam

Jak w temacie, potrzebuje dobrej duszy do pomocy przy zdjeciach dzieci (portrety) najblizszy weekend 14-15.05 w Gdansku.

Robota lekka latwa i przyjemna, jesli dobrze skadrujesz i naswietlisz nie bedziesz musial ich nawet obrabiac!

Sobota od 13:00-17:00, niedziela podobnie.

Zapewniam katering oraz pewnie dniowke, kokosow nie ma ale zawsze cos.

kontakt ze mna tylko telefoniczny nie bywam na forum (brak czasu)

668 22 11 21

pozdrawiam serdecznie

KaleidoStar
11-05-2011, 15:34
Wkleiłam info w trójmiejskiej grupie.